Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

automatyczne łączenie po odblokowaniu ekranu


Najlepsza odpowiedź Duke123 , 31 stycznia 2017 - 10:36

Telefon nawiązuje połączenie z nieodebranym numerem jeżeli po odblokowaniu przesuwasz palcem po powiadomieniu. Przesuwaj niżej, pod powiadomieniem. Wtedy się odblokuje, zamiast do kogoś dzwonić. W nowszych wersjach iOS-a jest inaczej, w celu odblokowania telefony trzeba nacisnąć przycisk Home.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 glif

glif
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:25

Cześć, kilka dni temu kupiłem mój pierwszy w życiu iPhone (czwórka).

 

W centrum powiadomień zaznaczyłem (pod napisem: "Z zablokowanego ekranu") Widok powiadomień oraz (pod napisem: "Widok dnia dzisiejszego") Dzisiaj (podsumowanie)

 

I teraz mam problem, z którym sobie nie umiem poradzić, stąd moja prośba o pomoc (przepraszam jeśli użyję niefachowego słownictwa): zostawiłem telefon w domu i ktoś w tym czasie do mnie zadzwonił. Po powrocie do domu nacisnąłem przycisk na górze telefonu, żeby go uruchomić i od razu na zablokowanym ekranie widzę powiadomienie o nieodebranym połączeniu. Kiedy odblokowuję ekran (przesuwając palcem) to urządzenie od razu łączy się z nieodebranym numerem telefonu.

 

Takie zachowanie telefonu doprowadza mnie do szału. Czy można ustawić tak, żebym po odblokowaniu telefonu widział tylko nieodebrane połączenia bez automatycznego łączenia?

 

Pozdrawiam

 



#2 Duke123

Duke123
  • 488 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:36   Najlepsza odpowiedź

Telefon nawiązuje połączenie z nieodebranym numerem jeżeli po odblokowaniu przesuwasz palcem po powiadomieniu. Przesuwaj niżej, pod powiadomieniem. Wtedy się odblokuje, zamiast do kogoś dzwonić. W nowszych wersjach iOS-a jest inaczej, w celu odblokowania telefony trzeba nacisnąć przycisk Home.



#3 glif

glif
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 stycznia 2017 - 11:08

Telefon nawiązuje połączenie z nieodebranym numerem jeżeli po odblokowaniu przesuwasz palcem po powiadomieniu. Przesuwaj niżej, pod powiadomieniem. Wtedy się odblokuje, zamiast do kogoś dzwonić. W nowszych wersjach iOS-a jest inaczej, w celu odblokowania telefony trzeba nacisnąć przycisk Home.

Ale ze mnie osioł :)

WIELKIE dzięki !!!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych