Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5 przy uruchamianiu widać tylko logo


Najlepsza odpowiedź macsupport , 28 listopada 2016 - 10:50

Błąd 4005 - uszkodzenie kości pamięci, nie da się tego naprawić. Płyta główna do wymiany lub cały telefon.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blipe

Blipe
  • 8 postów

Napisano 26 listopada 2016 - 22:55

Cześć,

mam problem, mianowicie przy uruchamianiu telefonu pojawia się tylko logo nadgryzionego jabłka, które ciągle miga i nic więcej się nie dzieje.. Problem nastąpił podczas instalacji aplikacji z appstore na słabej baterii. Próba trybu awaryjnego iphona w itunes i zaktualizowania telefonu niestety nic nie dała.

 

Pan w serwisie stwierdził, że telefon jest sprawny.. 

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu :)

 

 

 



#2 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 listopada 2016 - 23:00

W jakim serwisie?


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#3 Blipe

Blipe
  • 8 postów

Napisano 26 listopada 2016 - 23:13

Oczywiście nie w serwisie Apple bo gwarancja już dawno mnie nie obejmuje na niego. Więc telefon był w dwóch nieoficjalnych serwisach u Panów którzy podobno się na tym znają.

 

Apropo jeszcze wgrywania oprogramowania przez itunes wyświetla się "Wystąpił nieznany błąd (4005)"


Oczywiście nie w serwisie Apple bo gwarancja już dawno mnie nie obejmuje na niego. Więc telefon był w dwóch nieoficjalnych serwisach u Panów którzy podobno się na tym znają.

 

Apropo jeszcze wgrywania oprogramowania przez itunes wyświetla się "Wystąpił nieznany błąd (4005)"



#4 DanielF

DanielF
  • 5 732 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 26 listopada 2016 - 23:21

http://www.solvusoft...-be-restored/


Fallout ...war, war never changes...

#5 Blipe

Blipe
  • 8 postów

Napisano 27 listopada 2016 - 15:10

Wychodzi na to, że telefon chyba do wyrzucenia ;c



#6 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 27 listopada 2016 - 23:58

 

 

... przy uruchamianiu telefonu pojawia się tylko logo nadgryzionego jabłka, które ciągle miga i nic więcej się nie dzieje.

 

Pan w serwisie stwierdził, że telefon jest sprawny..

.... Więc telefon był w dwóch nieoficjalnych serwisach u Panów którzy podobno się na tym znają. ..

Nazywać takich "fachowców" serwisem jest obraźliwe dla innych serwisów. Zastanów się chwilę co napisałeś : sprawne Ajfony tak mają, że jabłkiem migają ?


Użytkownik bee3 edytował ten post 27 listopada 2016 - 23:59

  • Damien Karras lubi to

Pomogłem ?   -  Lubię to 


#7 Blipe

Blipe
  • 8 postów

Napisano 28 listopada 2016 - 10:47

 

 

Nazywać takich "fachowców" serwisem jest obraźliwe dla innych serwisów. Zastanów się chwilę co napisałeś : sprawne Ajfony tak mają, że jabłkiem migają ?

 

Zwał jak zwał bardziej oczekiwałem, że może ktoś miał podobny problem i był w stanie go jakoś rozwiązać. Takie teksty w postaci ble ble ble.. jak Twoje są powszechne i niestety niewiele wnoszą do dyskusji



#8 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 listopada 2016 - 10:50   Najlepsza odpowiedź

Błąd 4005 - uszkodzenie kości pamięci, nie da się tego naprawić. Płyta główna do wymiany lub cały telefon.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#9 Blipe

Blipe
  • 8 postów

Napisano 28 listopada 2016 - 13:18

Błąd 4005 - uszkodzenie kości pamięci, nie da się tego naprawić. Płyta główna do wymiany lub cały telefon.

Dziękuję za odpowiedź :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych