Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Duże zdjęcie kontaktu


Najlepsza odpowiedź Ania.S , 27 listopada 2016 - 14:13

Jeżeli zdjęcia są w oryginale duże, to dodajcie je do kontaktów przez icloud.com. Następnie edytujcie przez komórkę już dodane zdjęcie. Dodawanie przez Maca lub iPhona zmniejsza zdjęcie. Dodanie przez icloud.com nie. Mi ten sposób działa.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 QLIMAX0700

QLIMAX0700
  • 4 postów

Napisano 26 listopada 2016 - 22:55

Witam mam iphone 5s ios 9.3.5 wszystkie moje kontakty są ze zdjęciem tylko jest jakieś malutkie jak do kogoś dzwonię albo ktoś do mnie.Czy istnieje jakiś sposób aby w trakcie dzwonienia zdjęcie było na cały ekran (bez jailbreaka) dodam jeszcze że wszystkie moje kontakty są dodane przez synchronizacje z Google (jeżeli ma to jakieś znaczenie)  



#2 gr@nd

gr@nd
  • 257 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 27 listopada 2016 - 13:07

Nie ma na to rozwiązania. Możesz spróbować edytować zdjęcie, delikatnie je powiększyć i powinno być ok. ale z doświadczenia wiem że po jakimś czasie ponownie robi się małe i osobiście nie znalazłem żadnej zależności-zdjęcia z Google, ściągnięte, zrobione aparatem itp.



#3 Ania.S

Ania.S
  • 219 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 listopada 2016 - 14:13   Najlepsza odpowiedź

Jeżeli zdjęcia są w oryginale duże, to dodajcie je do kontaktów przez icloud.com. Następnie edytujcie przez komórkę już dodane zdjęcie. Dodawanie przez Maca lub iPhona zmniejsza zdjęcie. Dodanie przez icloud.com nie. Mi ten sposób działa.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych