Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Duże zdjęcie kontaktu


Best Answer Ania.S , 27 November 2016 - 14:13

Jeżeli zdjęcia są w oryginale duże, to dodajcie je do kontaktów przez icloud.com. Następnie edytujcie przez komórkę już dodane zdjęcie. Dodawanie przez Maca lub iPhona zmniejsza zdjęcie. Dodanie przez icloud.com nie. Mi ten sposób działa.

Go to the full post


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 QLIMAX0700

QLIMAX0700
  • 4 posts

Posted 26 November 2016 - 22:55

Witam mam iphone 5s ios 9.3.5 wszystkie moje kontakty są ze zdjęciem tylko jest jakieś malutkie jak do kogoś dzwonię albo ktoś do mnie.Czy istnieje jakiś sposób aby w trakcie dzwonienia zdjęcie było na cały ekran (bez jailbreaka) dodam jeszcze że wszystkie moje kontakty są dodane przez synchronizacje z Google (jeżeli ma to jakieś znaczenie)  



#2 gr@nd

gr@nd
  • 257 posts
  • SkądŚwidnica

Posted 27 November 2016 - 13:07

Nie ma na to rozwiązania. Możesz spróbować edytować zdjęcie, delikatnie je powiększyć i powinno być ok. ale z doświadczenia wiem że po jakimś czasie ponownie robi się małe i osobiście nie znalazłem żadnej zależności-zdjęcia z Google, ściągnięte, zrobione aparatem itp.



#3 Ania.S

Ania.S
  • 219 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 27 November 2016 - 14:13   Best Answer

Jeżeli zdjęcia są w oryginale duże, to dodajcie je do kontaktów przez icloud.com. Następnie edytujcie przez komórkę już dodane zdjęcie. Dodawanie przez Maca lub iPhona zmniejsza zdjęcie. Dodanie przez icloud.com nie. Mi ten sposób działa.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users