Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oddanie telefonu do serwisu a konto icloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrekpcz

piotrekpcz
  • 15 postów

Napisano 26 listopada 2016 - 21:20

Witam !

 

W piątek zakupiłem używanego iphone 5s w serwisie apple i niestety póżniej zobaczyłem , że na wyświetlaczu ma fioletową plamę (widać tylko na białym tle) . Przy zakupie pan powiedział mi , że mogę w razie czego w ciągu tygodnia oddać telefon jak by się coś działo albo bym zrezygnował jak pytałem o jakąś gwarancję. Telefon mi bardzo odpowiada więc będę chciał żeby mi to jakoś naprawili lub wymienili cały wyświetlacz.

 

I tutaj mam pytanie (jest to moj pierwszy iphone). Więc zalogowane mam konto icloud i można wejść w większość aplikacji typu gmail \ facebook  dodatkowo jakies zdjecia i kontakty. Chciałbym zapytać czy jak oddaje telefon do serwisu to moge jakoś zablokować wejście w moje prywatne pliki ? mail , facebook itp ? tak żeby w razie naprawy nikt nie widział co tam mam na telefonie? czy muszę usunąć moje konto i cały telefon wyzerować ? Co muszę zrobić ?  :)

 

 



#2 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 26 listopada 2016 - 21:53

Zrób kopię zapasową (podepnij telefon do prądu, wejdź w ustawienia -> iCloud -> archiwum i stwórz kopię). Następnie wyzeruj telefon. Po naprawie czy tam wymianie, na tym lub kolejnym telefonie, przywrócisz sobie kopię 1:1. Będzie dokładnie takie sam jak w momencie robienia kopii - wszystko będzie zachowane.


Cenzurowanie wulgarnych części wyrazów jest żałosne, abstra***ąc od czytelności.

 

GameCenter: lordvejder666


#3 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 26 listopada 2016 - 21:56

Uzywanego telefonu w seriwsie apple na pewno nie kupiles. Jesli telefon ma gwarancje apple to oddaj do prawdziewgo serwisu a jak nie to proponuje oddac jesli mozesz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych