Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

pilot, itrip, dyktafon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 18 lutego 2006 - 00:47

witam. gdzie moge dostac jakies tansze zamienniki tych urzadzen do ipoda video 30gb? czy istnieje w ogole dyktafon do tego ipoda lub pilot (z radiem lub bez)? co do itrip to na allegro jest pelno zamiennikow ale nie wiem jaki wybrac. czym sie kierowac przy wyborze?

#2 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 lutego 2006 - 02:26

Do iPoda video:
- nie ma dyktafonu! (będzie, kwestia miesiąca lub dwóch, nawet może więcej nż jeden)
- pilot na podczerwień + podstawka jest (stacjonarnie)
- pilot jako dodatkowe sterowanie w polączeniu ze słuchawakami, jest - razem z radiem FM
- nie ma iTrip'a dla ipod'a VIDEO!


#3 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2006 - 21:25

nie ma iTrip'a dla ipod'a VIDEO!

?
co??? ma warszawkim MMM był koleś z ipodaem 60GB +itrip :/

#4 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 lutego 2006 - 22:15

myapple, z ipodem OK, 60 GB ok, ale nie VIDEO!

#5 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 19 lutego 2006 - 10:41

z ipodem OK, 60 GB ok, ale nie VIDEO!

VIDEO również ok (bo był z czarnym ;) )
ale nie z iTrip ;)

#6 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 19 lutego 2006 - 12:18

to jak w koncu? (chodzi mi tylko o to by odtwarzac muze z ipoda w samochodzie)

#7 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 19 lutego 2006 - 12:32

Ze strony Griffina:


iTrip jest do:

Made for:
- iPod Photo
- iPod mini
- iPod U2 Special Edition
- 4th Generation iPod with Click Wheel
- 3rd Generation iPod with touch wheel and buttons

link - http://www.griffinte...products/itrip/

Czy tam widać iPod'a 5 generacji czyli video ?!

[ Dodano: 2006-02-19, 12:35 ]
QRCZe był gdzieś dodatek do iPod'a VIDEO RM transmitter, czy możesz słuchać muzyki z iPoda na radiu (tego szukasz?), ale nie potrafię znaleźć.

#8 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 19 lutego 2006 - 12:40

tak jak pisalem chodzi mi o zamiennik itripa. np cos takiego [url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=87027003[/url]
tylko nie wiem czym sie kierowac przy zakupie. zeby nie gralo za cicho albo nie byla zbyt slaba jakosc dzwieku bo slyszalem opinie ze nie wszystkie transmitery dzialaja dobrze.

#9 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 19 lutego 2006 - 13:14

jbwm, taki transmitter będzie działał z każdym urządzeniem dającym sygnał przez mini-jacka :D (kwestia jego wykonania i działania), ael z iPodzem będzie działać tak samo jak z innymi urządzeniami audio

#10 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 19 lutego 2006 - 13:53

a moze jednak jest :)

http://www.griffinte...oducts/itrip30/

#11 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 19 lutego 2006 - 13:56

kadargo, a no jak widać :D masz racje, jest... :D

#12 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2006 - 19:46

kadargo, a no jak widać Very Happy masz racje, jest... Very Happy



dobrze wiem co widzialem :> :twisted: :twisted: :twisted:

#13 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 19 lutego 2006 - 19:57

myapple, masz racje, mea culpa! :oops:

#14 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 20 lutego 2006 - 09:59

Ja mam takiego iTripa do video, kupiłem w cortlandzie.

http://www.cortland....46b08a65a4df05f

są też białe.

#15 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 20 lutego 2006 - 14:25

a jak sie sprawuje? dobrze dziala? na ile bateria wystarcza co chyba nie ma mozliwosci podlaczenia do ladowarki samochodowej?

#16 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 20 lutego 2006 - 14:49

a jak sie sprawuje? dobrze dziala? na ile bateria wystarcza co chyba nie ma mozliwosci podlaczenia do ladowarki samochodowej?


Sprawuje się nieźle, dużo zależy od dobrania odpowiedniej częstotliwości, która nie jest zakłócana (najlepiej żeby częstotliwości dookoła też były wolne), ale to nie problem bo iTrip zakres ma spory (chyba między 88 a 107, można ustawiać co 0.1). Lekkie szumy słychać przy dużej głośności na spokojnych kawałkach, (jak słuchałem "Kind of Blue" Davisa to przy dużej głośności można było usłyszeć lekki szum), ale może to też być wina źle dobranej częstotliwości, jeszcze nie miałem czasu żeby dłużej potestować.
Nie wiem ile działa iPod z iTripem na baterii bo ładować można jak najbardziej. Itrip ma wyjście mini usb (takie jak w aparatach), kupiłem sobie kabelek USB - mini i przez ładowarkę usb z gniazda zapalniczki ładuje bez problemu. W Cortlandzie można kupić "Monstercośtam" podłączasz to bezpośrednio do zapalniczki i z drugiej strony do doka i odrazu Ci ładuje, ja się nie zdecydowałem na takie rozwiązanie bo z tego urządzenia można korzystać tylko w samochodzie (przez to że podłączasz do zapalniczki), a przez iTripa można używać iPoda razem z dowolnym radiem bo zasilanie bierze z ipoda (przydało mi się to ostatnio na imprezie).

#17 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 22 lutego 2006 - 18:31

ok dzieki za info. mam jeszcze jedno pytanie. czy jak jest podlaczony itrip to mozna jednoczesnie sluchac normalnie muzyki przez sluchawki? tzn chodzi mi o to zeby np osoba ktora nie ma ipoda mogla sluchac tej samej muzyki co ja np na przenosnym radyjku w miejscach gdzie podlaczenie do glosnika jest niemozliwe np pociag, autobus itp.

#18 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 23 lutego 2006 - 11:15

nie wiem, sprawdze

[ Dodano: 2006-02-24, 11:30 ]

ok dzieki za info. mam jeszcze jedno pytanie. czy jak jest podlaczony itrip to mozna jednoczesnie sluchac normalnie muzyki przez sluchawki? tzn chodzi mi o to zeby np osoba ktora nie ma ipoda mogla sluchac tej samej muzyki co ja np na przenosnym radyjku w miejscach gdzie podlaczenie do glosnika jest niemozliwe np pociag, autobus itp.


sprawdziłem, po podłączeniu iTripa słuchawki działają, regulacja głośności dotyczy tylko słuchawek, głośność z iTripa reguluje się na odbiorniku.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych