Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przekierowanie SMS/polaczen


Najlepsza odpowiedź OleYek , 02 listopada 2016 - 09:21

iPad nie obsługuje połączeń, więc co chcesz przekierowywać, to nie jest przekierowanie, bo dzwonią Ci wszystkie urządzenia na których jesteś zalogowany. Tylko przez przekierowanie połączeń u operatora możesz to załatwić. Pamiętaj, że SMSów nie da się przekierowywac, więc nie będziesz ich w ogóle dostawał na ten numer w iPadzie.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ksoko

Ksoko
  • 7 postów

Napisano 01 listopada 2016 - 21:47

Witam,
Do iPada włożyłem kartę sim, która była używana w moim drugim iPhonie. Czy jest możliwość przekierowania połączeń na mojego podstawowego iPhone z numeru w iPad? Dodam ze mam dwa konta iCloud, inne na iPadzie i inne na iPhone. Sprzęt to iPhone 6 i iPad 3.

#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 01 listopada 2016 - 23:42

Przecież iPad nie wykonuje połączeń. Jedyna opcja żeby można było z niego zadzwonić to połączenie go z iPhonem ale połączenia i tak szły by przez niego. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#3 Ksoko

Ksoko
  • 7 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 07:34

Witam złe chyba pytanie zadałem. Nie chce odbierać połączeń na tablecie, chciałbym żeby połączenia i smsy były przekierowywane na iPhone. W iPad i iPhonie mam dwa rożne numery telefonu oraz konta Apple.

#4 Artur_Doe

Artur_Doe
  • 33 postów
  • SkądOtwock

Napisano 02 listopada 2016 - 08:46

Przekierowanie to usługa operatora, u którego masz kartę sim. Albo zadzwoń do obsługi klienta tej sieci, w której masz tą kartę sim, połącz się z konsultantem i poproś o przekierowanie z tej karty sim, która jest teraz w iPadzie na numer, który masz w iPhone albo przełóż kartę z iPada do innego telefonu na chwilę i użyj kodu do przekierowania połączeń albo możesz to zrobić z poziomu ustawień telefonu (ale nie iPhone, bo w nim nie ma takiej funkcji w ustawieniach, androidy i inne telefony mają). Kody do przekierowań połączeń znajdziesz u wujka Google.



#5 Duke123

Duke123
  • 488 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 08:51

 możesz to zrobić z poziomu ustawień telefonu (ale nie iPhone, bo w nim nie ma takiej funkcji w ustawieniach)

 

 

Jest. Ustawienia-> Telefon-> Przekazuj połączenia. 

Pamiętaj że za przekierowane połączenie może być naliczana opłata.



#6 Ksoko

Ksoko
  • 7 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 09:18

Dzięki za odpowiedzi!

 

bo rozumiem nie da się zrobić tak aby po prostu na iphona wrzucić konto icloud z ipada i właśnie przez icloud'a przekierowywać? czyli jakby dwa konta icloud na jednym telefonie. 


Dzięki za odpowiedzi!

 

bo rozumiem nie da się zrobić tak aby po prostu na iphona wrzucić konto icloud z ipada i właśnie przez icloud'a przekierowywać? czyli jakby dwa konta icloud na jednym telefonie. 



#7 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2016 - 09:21   Najlepsza odpowiedź

iPad nie obsługuje połączeń, więc co chcesz przekierowywać, to nie jest przekierowanie, bo dzwonią Ci wszystkie urządzenia na których jesteś zalogowany. Tylko przez przekierowanie połączeń u operatora możesz to załatwić. Pamiętaj, że SMSów nie da się przekierowywac, więc nie będziesz ich w ogóle dostawał na ten numer w iPadzie.


  • kristof461 lubi to
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#8 Ksoko

Ksoko
  • 7 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 10:24

Ok, już wszystko wiem. Dzięki bardzo za pomoc.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych