Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPhone 6 - nie chce się włączyć (logo baterii a później znaczek apple)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuciek40i4

kuciek40i4
  • 2 postów

Napisano 31 października 2016 - 17:52

Cześć,

 

przez przypadek stałem się posiadaczem iphona 6, miał mocno popękany ekran (trudno powiedzieć co wyświetlał, jeśli w ogóle wyświetlał). Po wymianie ekranu telefon po podłączeniu do zasilania wyświetla ikonę baterii z jedną czerwoną kreską, następnie logo apple i przechodzi w tryb, w którym ekran jest delikatnie podświetlony, ale nic na nim nie ma. Telefon nie chce wejść w tryb serwisowy a po podłączeniu do itunes jest wykrywany, ale nie ma możliwości aktualizacji ze względu na błąd komunikacji. W serwisie próbowali jeszcze wymienić baterię jednak w niczym to nie pomogło. Proszę o informację jeśli ktoś miał podobny problem lub wie jak to rozwiązać.

 

Dziękuję



#2 Czaczawrz

Czaczawrz
  • 8 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 20:16

Witam, w moim iP 6+ problemem był przedni aparat, probonuję odpiąć taśmę od płyty głównej i spróbować. U mnie pomogło :)

Pozdrawiam



#3 kuciek40i4

kuciek40i4
  • 2 postów

Napisano 07 listopada 2016 - 07:34

Witam, w moim iP 6+ problemem był przedni aparat, probonuję odpiąć taśmę od płyty głównej i spróbować. U mnie pomogło :)

Pozdrawiam

Dzięki za informacje, telefon był mocno rozbity więc faktycznie może to być przyczyną, dzisiaj wieczorem pobawię się z nim i dam znać.

Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych