Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 5 - restarty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mrkovski

Mrkovski
  • 5 postów

Napisano 29 października 2016 - 12:37

witam

mam iphone 5, który zaczął się restartować co 2-3 min

nie jestem w stanie przypomnieć sobie na 100%, ale wydaje mi sie, że problemy zaczeły się, jak zaktualizowałem ios, do 10.1 (z poziomu telefonu)

przy kazdym restarcie w telefonie pojawiał się wpisa panic.ips, gdzie byl ujety bugtype:"110", crc err

probowalem pozniej odtwarzac telefon, ale przerywało mi, bo byl restart i sie odlaczal, dopiero po wejsciu w tryb awaryjny, moglem odtworzyc telefon bez problemu i nic nie rozlaczalo wtedy

po kilku(nastu) odtworzeniach, i na 10.1 i na 10.0.2 wkoncu iphone przestal sie restartowac, gdy skonfigurowalem go jako nowy i utworzylem nowe apple id, wtedy sprobowalem odtworzyc go z archiwum na stare apple id, po czym znowu restart i tak co 2 minuty

 

teraz znowu po kilku odtworzeniach (probowalem nawet recznie pobierac pliki ipsw juz), skonfigurowalem na moim starym apple id telefon jako nowy, przy czym nie mam swoich wiadomosci, ktore mialem na iphone 4, no i strach uruchomic ponownie telefon, czy przywracac archiwum, zeby sytuacja nie zaczela sie od poczatku.

 

baterie kupilem nowa, wiec odpada na 99%, pozatym pod ladowarka tez sie restartuje.



#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 30 października 2016 - 17:55

Nie jestem aż takim specjalistą ale dla mnie to błąd hardware-owy. Zwłaszcza patrząc na to co napisałeś  bugtype:"110". W dodatku podejrzewam winowajcą jest bateria. Udaj się do serwisu autoryzowanego. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#3 Mrkovski

Mrkovski
  • 5 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 16:52

dziekuje za odpowiedź koledze,

w sumie temat do zamknięcia, telefon po kilku(nastu) probach odtworzenia zaskoczył i już od kilku dni działa bez restartu






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych