Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod a mp3 zgrywane w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pozzo

Pozzo
  • 3 postów

Napisano 16 lutego 2006 - 10:32

witam aktualnie posiadam siostre w USA (wraca przed wakacjami) i mi napisala w mailu ze moze mi kupic ipoda nie wiem jakiego ani nic, bo mi nie napisala ani sie na tym nie zna ( jest antytechniczna), no ja w sumie tez sie nie znam na ipodach :D a znajomi nie maja :( i mam takie pytanie ..... czy na ipoda da sie wgrac takie zwylke mp3 ? nie kupowane w itunes? bo zgralem sobie mase plyt na mp3 i ich slucham korzystajac z discmana z mp3 (wygodniej nosic jedna plyta mp3 niz 10 zwylkych :D ) no wiec czy takie mp3 bede mogl wgrac na ipoda bez problemu ? czy tylko jakies takie kupowane w sklepach internetowych ? czy ewentualnie trzeba wgrac jakies spreparowane oprogamowanie ? podejrzewam ze bylo juz na forum ale jestem tutaj 1 raz i nie moglem znalesc bo nie mam rozeznania, wiec przepraszam dziekuje za pomoc :)

#2 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 16 lutego 2006 - 11:06

Wystarczy wejść na stronę producenta i przeczytać.
http://www.apple.com/ipod/specs.html
Jednym słowem: tak.

#3 Pozzo

Pozzo
  • 3 postów

Napisano 16 lutego 2006 - 11:43

no a co z tym calym anty-piractwem ? nie ma jakiejs blokady odtwarzania plikow bez jakis certyfikatow ? (jestem zielony w tym wzgledzie wiec nawet nie wiem czy sa certyfikowane mp3 :D ) wolalem sie upewnic zeby nie wydac kasy na cos czego nie bedzie sie dalo uzywac ..... czyli po prostu podpinam i zgrywam ? dzieki :)

#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 16 lutego 2006 - 11:50

cała blokada polega na tym, że z iPoda nie da się zgrać mp3 do słuchania na komputer, gdyż są trzymane na specialnej, niedostępnej partycji, ale i na to są sposoby. Wystarczy odpowiedni soft, nie wiem jak na windowsa ale na Maca jest sporo prostych programów umożliwiających to. Tak wiem, w gazetach piszą bzdury > > Na przykład w takim Metro...

#5 Pozzo

Pozzo
  • 3 postów

Napisano 16 lutego 2006 - 11:54

wielkie dzieki :) temat mozna zamknąć :)

#6 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 16 lutego 2006 - 15:46

iPoda nie da się zgrać mp3 do słuchania na komputer


Nie wiem jak na Maku ale w Windowsie wystarczy zaznaczyć w Opcjach Folderów -"pokaż ukryte pliki i foldery" i nie ma żadnego problemu żeby odsłuchiwać na lub przegrywać na HDD mp3 nagranych na ipodzie. Nie trzeba na to żadnego specjalnego softu. I Tunes bez problemu odtwarza te kawałki. Tak samo Winamp, WMP...

#7 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 lutego 2006 - 17:30

Tak samo Winamp, WMP...


dajesz spowrotem do Library i masz wszystkie tagi itp tak jak na ipodzie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych