Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nokia 6230i + BT + PowerBook G4 = ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 henk

henk
  • 4 postów

Napisano 12 lutego 2006 - 09:31

Hejka jestem nowe na ten forum skoda z nie wczesniej ale nie widzialem o istnienia tego forum nokia 6230i+BT+powerbookG4 i nie ma nic rowaza sie po 20 sec (komorka daje kominikat z polaczenia gprs zostal przerwane) wczesniej kupilem jeste modem bo chialem sie z iplusem polaczyc z internetem byl konsultant z Plus gsm ale nie widzial jak to polaczyc. Rowniez reseler nie wie jak robic aby dziala prosze o pomoc bo nie wiem jak na komputerach sie nie znam (dlatego pracuje na maca) to musi byc proste w konczu to jest mac

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 lutego 2006 - 13:18

nokia 6230i+BT+powerbookG4

Dokładnie taka konfiguracja (Nokia 6230i z Orange + PowerBook G4 12" poprzez Bluetooth) chodziła u mnie bez żadnych problemów tutaj link

#3 henk

henk
  • 4 postów

Napisano 12 lutego 2006 - 13:34

dzieki za odpowiedz mam ten sam zestaw telefon jest w sieci plus gsm w serwisie resellera powiedzieli z nokia nie obsluguje apple chodziaz na stronie appla figuruje w spisie zastanawiam sie od czego to zalezy w telefonie (bo to on daje kominikat o rowiazenia gprs) ale rzecz w tym wprubowalem jeste 3 takie samy komorki tego samego modelu ale z tym samym skutkiem nie wie kogo tu pytac w serwisach plusa nie wiedza co to powerbooka w serwisie appla tez nie wiedza moze jedank ktos wie w czym jest rzez?

#4 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 lutego 2006 - 13:42

A jaki modem wybierasz? Spróbuj "Nokia Infrared"

#5 henk

henk
  • 4 postów

Napisano 12 lutego 2006 - 14:49

A jaki modem wybierasz?
Spróbuj "Nokia Infrared"


a gdzie mozesz wybierac modem w bt preferencjach?

#6 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 lutego 2006 - 22:19

a gdzie mozesz wybierac modem w bt preferencjach?

Finder -> Applications -> Internet Connect -> Bluetooth -> Configuration / Edit Configurations... -> Modem / (I tu wybieramy modem)

#7 henk

henk
  • 4 postów

Napisano 13 lutego 2006 - 19:54

a gdzie mozesz wybierac modem w bt preferencjach?

Finder -> Applications -> Internet Connect -> Bluetooth -> Configuration / Edit Configurations... -> Modem / (I tu wybieramy modem)


sprawdzilem mam tak ustwawione
kupilismy w firmie jeste jeden takie
powerbook z dokladnie tak same
paremetry i tam wszystko dziala
telefon rowniesz takie sam
nie wiem co dzialac przestaje juz watpic
m jabluszko reseller rowniesz nic nie poradzi
moze co sie przulo ratunko!!!!!

#8 jck

jck
  • 56 postów
  • SkądKarpacz

Napisano 14 kwietnia 2006 - 13:16

Ja miałem z moją Nokią 6230i ten sam problem. Wywalała mi po kilku sekundach błąd na telefonie: "zakończono połączenie GPRS przez modem". Telefon poleciał na serwis (wcześniej konsultowałem się z serwisem Nokia i goście stwierdzili że jest to ERROR oprogramowania). Jak wrócił z naprawy działa OK :D. Do połączanie używam skrypt-modemu: NOKIA 3G CID1 ->link do pobrania skryptu: http://www.taniwha.o...ia3G2004-12.sit

Pozdrawiam
JCK

#9 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 18 kwietnia 2006 - 18:28

Z Nokia 6630 (jak widac - wlasnie sobie siedze na laweczce w tzw szarym koncu swiata) nie ma najmniejszego problemu. Grzecznie zobaczyla sie z PB 12, dogadali sie i polaczenie jest stabilne, nie zrywa. Orange.

#10 jck

jck
  • 56 postów
  • SkądKarpacz

Napisano 19 kwietnia 2006 - 23:47

No N6630 śmiga na symbian`ie a jakoś tak (podobno) mac`i lepiej "współpracują" z tym systemem. Wcześniej posiadałem SonyEricsson K700i i śmigał rewelacyjnie z iBook G4 + MacOSX 10.3. Następny telefon sprawię sobie raczej jakiegoś SonyEryka, może k750i lub cosik nowszego :-) Pozdrowienia :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych