Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod mini 4GB - oferta - waszym zdaniem warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz9

lukasz9
  • 3 postów

Napisano 11 lutego 2006 - 13:30

Witam serdecznie, Od znajomego otrzymalem oferte zakupu srebrnego iPoda mini, o pojemnosci 4GB. otrzymal go od cioci z USA, iPod ma dalej folie na wyswietlaczu. Sa jednak 2 sprawy: - podczas testu zauwazylem, ze sluchawki przy max glosnosci zaczynaja dziwnie trzeszczec... czy to normalne? czytalem tu i owdzie o ich kiepskiej jakosci, ale czy nowki tez maja prawo sie tak zachowywac? - na iPoda nie ma niestety gwarancji, w tej sprawie nie da sie nic zrobic. Co o tym sadzicie, czy mini to awaryjne produkty? czy raczej mozna to sobie odpuscic i powiedziec: trudno. I najwazniejsze, cena - 500 zl. Przegladajac allegro i historie aukcji wydaje sie byc w porzadku, jednak ten brak gwarancji troche dobija... Pytanie: czy warto? Z gory dziekuje za wszystkie uwagi i wskazowki. Pozdrawiam!

#2 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 11 lutego 2006 - 15:51

mysle ze brac... sluchawki trzeszcza? wez inne swoje wlasne co do ktorych jestes pewien ze nie trzeszcza. cena OK a co do gwarancji to trzeba zbadac temat.

#3 lukasz9

lukasz9
  • 3 postów

Napisano 11 lutego 2006 - 16:00

a co do gwarancji to trzeba zbadac temat.


Co masz na mysli?

#4 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 11 lutego 2006 - 16:01

gwarancja na iPody chyba jest miedzynarodowa?

#5 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 lutego 2006 - 16:20

No tak, i tu wraca stary temat gwarancji. Z jednego żródła słyszałem, że wystarczy dowód zakupu, nawet jeśli kupiony był w USA. Taka jest wersja oficjalna. Raz jednak przeglądając fora, natknąłem się na info,że SAD żąda udokumentowania uiszczenia opłaty celnej.Jak jest naprawdę - nie wiem. Ja myślę, ze bez problemu możnaby udać się z dowodem - powinni przyjąć. Ale nie testowałem. Tak czy siak w USA zakupiłem w mojej karierze 5 Ipodów i tylko jeden, Nano, po upadku z wysokości ok 1 metra ma problem - nie działa ekranik, muzykę jednak odtwarza. Reszta do dziś sprawuje się OK, tak samo Ipody moich znajomych (cała gama od Mini, Nano, 20Gb,60GB) Może to CI pomoże w wyborze. (jak się ładnie zrymowało :D )

#6 krzyspmac

krzyspmac
  • 152 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lutego 2006 - 21:29

UE nie ma chyba cła na komputery (i tym samym chyba na odtwarzacze mp3). Natomiast (bo też kiedyś się interesowałem tym) dzwoniłem do urzędu celnego i tam miła pani mi powiedziała, że potrzebne jest cło i vat (vat?). Tyle, że na komp. cła nie ma. Zostaje VAT, ale ...

#7 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lutego 2006 - 19:09

że potrzebne jest cło


cło w UE? dziwne...

#8 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 12 lutego 2006 - 19:39

Co wy tak w ogóle o tym UE jak lukasz9 napisał wyraźnie:

otrzymal go od cioci z USA

:wink:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych