Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch - Brak paska "Oszczędzaj energię" w power menu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gregoz

gregoz
  • 7 postów
  • SkądUK

Napisano 05 października 2016 - 08:06

Witam ! 

 

Problem jest nietypowy. :)  Po wciśnięciu i przytrzymaniu dolnego przycisku w menu, w którym z reguły jest opcja "Wyłącz" i "SOS" nie mam paska "Oszczędzaj energię". Można ją włączyć z rozwijanego dolnego menu, i oczywiście AW sam się w ten tryb przełącza przy niskim stanie baterii, ale opcja ta nie jest dostępna z "Power menu".

 

Dwa dni w Google nic nie dały, a oficjalny Apple Support UK, po 50 (!!!) minutach rozmowy poprosił mnie o przesłanie zrzutów ekranu bo też się nigdy z czymś takim nie spotkał.

 

Problem był zaraz po zakupię i jest przy wOS 3.0 :)

 

Żeby wykluczyć że to tylko mój AW, żona ma dokładnie ten sam model (inny kolor) i również ma ten problem.  :)

Twardy reset, zmiana języka na inny nic nie zmieniają.   :huh:

 

Załączony plik  file.jpg   22,04 KB   0 Ilość pobrań



#2 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 05 października 2016 - 08:36

Mam watchOS 3.1 beta 2 i tez nie mam tam tej opcji. Tryb ten można uruchomić klikając na wskaźnik baterii.

#3 gregoz

gregoz
  • 7 postów
  • SkądUK

Napisano 05 października 2016 - 08:40

Mam watchOS 3.1 beta 2 i tez nie mam tam tej opcji. Tryb ten można uruchomić klikając na wskaźnik baterii.

Czyli jednak nie jestem sam. Być może z którymś nowszym oprogramowaniem apple to zmieni...



#4 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 05 października 2016 - 12:47

Tylko po co? Jak nie chcesz mieć na tarczy ikony baterii to ustaw na tarczy obok i jak będzie chciał ten tryb uruchomić, to przesuwasz palcem w prawo, klikasz w baterie i gotowe ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych