Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Potrzebna zmiana języka w iWeb


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dj

dj
  • 135 postów
  • SkądPoznań/Londyn

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:05

Witam. Czy ktoś ma wiedze jak zmienić jezyk w iWeb z polskiego na angielski, przy instalacji sam mi wybrał polski i nie mam pojęcia jak to zmienić. Czy ktoś pomoze???

#2 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:07

Jablko-I na iWeb.app i tam wybierz angielski.

#3 dj

dj
  • 135 postów
  • SkądPoznań/Londyn

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:15

Wielkie dzięki Tobie! Chodziło zmienić jezyk w iWeb info tak?? Bo teraz zmieszało mnie lekko.... wywaliłem tam jezyk "pl" i w aplikacji nie mam juz np: znaczka "made on mac" i całej reszty... da się coś z tym zrobić??

#4 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:24

Wielkie dzięki Tobie!
Chodziło zmienić jezyk w iWeb info tak??
Bo teraz zmieszało mnie lekko....
wywaliłem tam jezyk "pl" i w aplikacji nie mam juz np: znaczka "made on mac" i całej reszty...
da się coś z tym zrobić??


Tak, chodzilo mi o info. Co do znikajacych elementów niestety nie pomoge : /

Jedyne, co przychodzi mi do glowy to przeinstalowanie iWeba, bo byc moze przy instalacji kazales mu nie instalowac plikow dla wersji angielskiej, lub cos w tym stylu.

#5 dj

dj
  • 135 postów
  • SkądPoznań/Londyn

Napisano 03 stycznia 2008 - 16:35

ok spróbuje. Dzięki jeszcze raz

#6 imackopl

imackopl
  • 1 postów

Napisano 04 stycznia 2012 - 18:23

1 - Zamknij iWeb, jeśli jest otwarty. 2 - Idź do System Preferences "Języki i tekstu" sekcji. 3 - W pierwszej "Języki" kartę, przeciągnij języka docelowego na początku listy 4 - Otwórz iWeb: to jest teraz w całości w wybranym języku i wygeneruje odpowiednie treści w tym języku. Kiedy skończysz z jednego języka, przejdź do 1 - i powtarzać do następnego języka docelowego. Może trochę skomplikowane, ale łatwe. -Maćko-

#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 917 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 stycznia 2012 - 19:15

Odkopałeś wątek z 2008, w dodatku rozwiązany? Super. A regulamin, który chwilę przedtem zaakceptowałeś to co, pies?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych