Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Synchronizacja zdjęć bez udziału iCloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 14 września 2016 - 21:46

Witam serdecznie,

W najbliższym czasie wybieram się na urlop. Zapewne będziemy robić duuuużo zdjęć. Nie chciałbym korzystać z iCloud do backupu/synchronizacji.

Czy jest możliwość jakiejś innej synchronizacji zdjęć pomiędzy iPadem/iPhonem/Macbookiem niż poprzez iCloud?

 

 



#2 mateusxzz

mateusxzz
  • 242 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 września 2016 - 22:17

OneDrive DropBox albo po kablu pomiędzy iPhone a Zdjęciami.



#3 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 14 września 2016 - 22:18

Dzięki za odpowiedz :) A jak działa ten cały Strumień zdjęć?

#4 mateusxzz

mateusxzz
  • 242 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 września 2016 - 22:20

Przez iCloud gdy urządzenie jest podłączone do Wi-Fi wysyła na iCloud a z iCloud rozsyła na resztę urządzeń.



#5 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 14 września 2016 - 22:21

Czyli trzeba mieć to płatne iCloud, tak?:))

#6 mateusxzz

mateusxzz
  • 242 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 września 2016 - 22:25

No jeśli 5GB które jest za free Ci starczy to nie, ale wątpię bo ja już używam 11GB. Zatem trzeba wykupić przynajmniej tę minimalną pojemność. :)



#7 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 14 września 2016 - 22:27

Właśnie nie starcza mi, mam darmowego OneDrive (przy okazji Office 365) i nie widzę sensu dokupywania kolejnej chmury ;) podoba mi się aplikacja Zdjęcia na Macu i myślałem ze da się to jakoś synchronizować

#8 mateusxzz

mateusxzz
  • 242 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 września 2016 - 22:31

No to jak nie chcesz to w trakcie wakacji na OneDrive dla zabezpieczenia a po powrocie do domu z kabla z iPhone do Zdjęć.



#9 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 14 września 2016 - 23:21

Właśnie nie starcza mi, mam darmowego OneDrive (przy okazji Office 365) i nie widzę sensu dokupywania kolejnej chmury ;) podoba mi się aplikacja Zdjęcia na Macu i myślałem ze da się to jakoś synchronizować

 

Ona tylko ładnie wygląda. Poczytaj posty, sprawdza się jak masz zdjęcia już na dysku i sobie z Maka je tam wsadzasz. Synchronizacja z telefonu jest bardzo niepewna. Strumień zdjęć też cos potrafi zgubić. Nie trzeba mieć płatnego iCloud do niego - niby przechowuje zdjęcia przez 30 dni w maksymalnej ilości 1000 sztuk. Ale tez ktoś tu pisał, że mu cos wcięło. 

Za darmo, w nieograniczonej ilości, w bardzo dobrej jakości masz jeszcze zdjęcia Google (zupełnie niekompresowane to do 15 GB czyli tyle ile miejsca na Google Drive). Tez dadzą radę.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 14 września 2016 - 23:23

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#10 MiL

MiL
  • 1 423 postów
  • Płeć:

Napisano 15 września 2016 - 08:15

Polecam Google Photos w wersji nieograniczonej.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych