Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

iOS 10 - 10.1 Dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1160 odpowiedzi w tym temacie

#401 eloszki

eloszki
  • 996 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 września 2016 - 18:08

dziękuje. Bardzo mi się to podoba. Jest w ogóle gdzieś w sieci informacja jakie doszły funkcje czy muszę sam powoli wszystko odkrywać. Jakoś o funkcji, o której wspomniałem nigdy wcześniej nie słyszałem :).

#402 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 16 września 2016 - 18:16

Na 6 to nie działa..

#403 zorba

zorba
  • 156 postów

Napisano 16 września 2016 - 18:20

To ja niestety mam wciąż problem z aparatem. Było tak na ios9 i teraz Apple nic nie poprawiło w tej kwestii,

...........................................................................................................................................

Dotyczy to iPhona 6s i dzieje się tak nie tylko u mnie ale również u znajomych. Masakra!

 

Są jednak 6s na których problem nie występuje. W telefonie mojej żony aparat nigdy się nie "zamroził".

Za to w moim 6s+ prawie zawsze  :unsure:  :P


Użytkownik zorba edytował ten post 16 września 2016 - 18:22


#404 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 16 września 2016 - 18:33

dziękuje. Bardzo mi się to podoba. Jest w ogóle gdzieś w sieci informacja jakie doszły funkcje czy muszę sam powoli wszystko odkrywać. Jakoś o funkcji, o której wspomniałem nigdy wcześniej nie słyszałem :).


Google nie boli... :)
Np tu http://myapple.pl/po...-czesc-pierwsza

iPhone 13 Pro Max /  Watch S4 / MacBook Pro 2020 / iPad Air 4th gen.


#405 Geble

Geble

  • 1 181 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 16 września 2016 - 19:21

Chyba trzeba się zaopatrzyć w popcorn, bo robi się coraz ciekawiej. Jeden niewinny system, a wprowadził niezły zamęt :)

Co by pozostać przy temacie dziesiątki. Mam w opcjach rodziny małżonkę, kupiłem emejzing stickersy i u mnie są, a u niej ani widu ani słychu. Oczywiście udostępnianie zakupów włączone. Ktoś coś?
  • krzysztofsds lubi to

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#406 666

666

    Mac Pro doctor


  • 2 401 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 września 2016 - 21:26

*
Popularny

Posprzątałem. Nagrody zostały rozdane.

Proszę trzymać się tematu, nie wdawać się w pyskówki, nie robić burdelu, offtopu etc.


mac-pro.pl

Serwis i (roz)budowa stacji roboczych Apple
Masz problem z Makiem Pro? Brakuje mu mocy?

Pisz lub dzwoń: 501211594


#407 Bebis

Bebis
  • 62 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 września 2016 - 21:28

Na temat baterii to juź chyba z 10 stron:)

Ja mam z kolei inny problem...

Nie wiem czy ktoś już zwrócił na to uwagę.

Mianowicie...

Po aktualizacji swoich jabłuszek do iOS10 nie mogę ich synchronizować z iTunes poprzez wifi.

Pomimo odhaczenia opcji synchronizuj przez wifi iTunes nie widzi urządzeń.

Muszę podłączyć się kablem.

Próbowałem resetować Maca, odhaczać opcje, ponownie ją uaktywniać i nic...

Po podłączeniu kablem urządzenie jest widoczne po odpięciu kabla znika...

czy ktoś ma podobny problem?????

Mam tak przy 2 sztukach iP5s, iP6 i iPad Air.

Jedynie iPad Air trzymał na wifi przez parę chwil ale jak zamknąłem iTunes i ponownie go uruchomiłem to już nie wykrył iPada.

Może coś źle robię???

Na iOS 9 wszystko było ok.

Może ktoś sprawdzić.

Będę wdzięczny.



#408 chudas94

chudas94
  • 144 postów
  • SkądKatowice

Napisano 16 września 2016 - 21:31

Wydaje mi się, że 10 przyspieszyła mi trochę mojego 5s.

 

Największą wadą jest dla mnie usunięcie "slide to unlock", ustawiam sobie budzik w iPhonie i jestem przyzwyczajony, że jak dzwoni to tylko przesuwam palcem.

Dziś rano miałem niespodziankę, chyba z minutę się męczyłem z budzikiem bo musiałem zeskanować palec żeby w końcu był cicho zamiast szybko przesunąć po ekranie :/

 

Jeszcze jedno nowy iOS jest strasznie "ciężki", na 9 miałem wolnego ok 6gb, teraz nie całe 3gb. 


Użytkownik chudas94 edytował ten post 16 września 2016 - 21:33

MacBook Air 2017  | iPhone 7 Plus Red 


#409 Bebis

Bebis
  • 62 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 września 2016 - 21:41

Wydaje mi się, że 10 przyspieszyła mi trochę mojego 5s.

 

Największą wadą jest dla mnie usunięcie "slide to unlock", ustawiam sobie budzik w iPhonie i jestem przyzwyczajony, że jak dzwoni to tylko przesuwam palcem.

Dziś rano miałem niespodziankę, chyba z minutę się męczyłem z budzikiem bo musiałem zeskanować palec żeby w końcu był cicho zamiast szybko przesunąć po ekranie :/

 

Jeszcze jedno nowy iOS jest strasznie "ciężki", na 9 miałem wolnego ok 6gb, teraz nie całe 3gb. 

Podczas uaktywnienia budzika pojawiają się na zablokowanym ekranie dwa napisy: DRZEMKA i ZATRZYMAJ. Wystarczy nadusić palcem na napis ZATRZYMAJ i budzik się wyłącza. Nie trzeba przesuwać palcem ani skanować odcisku palca:)


  • chudas94 lubi to

#410 Ania.S

Ania.S
  • 219 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 16 września 2016 - 22:09

Aby wyłączyć budzik wystarczy kliknąć menu buton.



#411 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 16 września 2016 - 22:12

 

 

Jeszcze jedno nowy iOS jest strasznie "ciężki", na 9 miałem wolnego ok 6gb, teraz nie całe 3gb. 

Nie wiem w jaki sposób, ja po aktualizacji mam minimalnie więcej wolnego miejsca


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#412 MATEU5Z

MATEU5Z
  • 26 postów

Napisano 16 września 2016 - 22:46

Zdarza się komuś z was respring na 6 Plus lub innym iPhonie ?

#413 zerro

zerro
  • 94 postów

Napisano 17 września 2016 - 07:03

Na 5s mi sie zdarza, ale nie zauważyłem w jakich momentach...

#414 dkownacki

dkownacki
  • 90 postów
  • Płeć:
  • SkądKościan

Napisano 17 września 2016 - 08:10

Jest coś takiego. iP5S, po przebudzeniu rano prosił o kod blokady tak jak po ponownym włączeniu urządzenia



#415 wojtas2931

wojtas2931
  • 559 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2016 - 08:35

Mordki, czy u Was tez czasem się zacina ta strzałeczka w Wiadomościach gdy chcemy wybrać załącznik lub wejść do sklepu z naklejkami? Nie da się w ogóle rozwinąć tego menu i jedyne co trzeba zrobić to usunąć Wiadomaoci z multitaksingu i uruchomić ponownie.

 iPhone 12 Pro Max 128GB  Silver  iPad Air 4 + cellular 64GB Silver + Apple Pencil


#416 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 17 września 2016 - 09:25

Tym, którym przeszkadza dziwny/inny  odcień bieli wyświetlacza polecam slider 'Temperatura kolorów'  w Ustawienia -> Ekran i Jasność -> Night Shift :-)



#417 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2016 - 09:48

Czasami mam wrażenie jakby powiadomienia nie wydawały dźwięku. Dymek przy ikonce jest normalnie, a czasami w ogóle się nie pojawia.

#418 Bigkaban

Bigkaban
  • 400 postów
  • SkądSwiebodzin, PL

Napisano 17 września 2016 - 09:57

Takie pytanie czy ten emejzin super ficzering ios posiada funkcje slip to silent?? w s7 sie to przydawalo a tu szukam i nic..... zle szukam czy apple cos na ios 11 zostawilo??



#419 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 17 września 2016 - 10:06

Pelno malych niedorobek ma ten ios. Co chwile cos, nie przeszkadza to w niczym ale mnie strasznie irytuje.

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#420 meduza88

meduza88
  • 304 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2016 - 10:36

Ludzie tez bywaja niedorobieni.Jak wszystko zreszta.System sam w sobie jest bardzo udany.Moim zdaniem lzejszy od 9.Kiedys byl DoS teraz jest windows 10. Systemy dzieki coraz mocniejszym procesorom rozwijaja sie i sa bardzo rozbudowane.Kazdy ma do czegos sentyment.Milo powspominac, ale trzeba isc dalej.



#421 ycbo

ycbo
  • 96 postów
  • SkądWstyd się przyznać

Napisano 17 września 2016 - 11:33

Pelno malych niedorobek ma ten ios. Co chwile cos, nie przeszkadza to w niczym ale mnie strasznie irytuje.

Może jakaś lista tych niedoróbek by się przydała bo znowu jest tak że jedni widzą ciepłą biel a inni lekko chłodną.



#422 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 17 września 2016 - 11:47

Co chwile cos. Nie pamietam wszystkiego. Nie bede tego spisywal. Ot taka uwaga ze niedorobki ma, a nie jakas lista, wiec nie, nie bedzie zadnej listy.

Tak na szybko co sobie teraz przypominam:
A to raz jakis dziwny przyciety dzwiek przy podlaczeniu ladowarki.
Innym razem dziwny ekran przy resrarcie za pomoca przytrzymania home i wylacznika.
Brak ikonki bluetooth kolo stanu baterii przy jego wlaczaniu na rozsuwanym dolnym panelu.
Widgety jakies za czule na dotyk sa, czesto mi sie wlacza aplikacja od nich przez przypadek.

To jest jakies 30% tego co mnie irytowalo, a co mi sie przypomnialo.

O i jeszcze jak wylacze i wlacze tel to znika info on uzyciu baterii, to na dole podsumowanie, w uzyciu i to drugie.

Użytkownik czesiekwiesiek edytował ten post 17 września 2016 - 12:13

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#423 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2016 - 11:52

Mi się nie podoba to, że jak skasuje dany widget z ekranu to po wysunięciu górnej karty z powiadomieniami też go nie ma. Szkoda, ze jest to powiązane.
  • voytach lubi to

#424 Dastia

Dastia
  • 906 postów

Napisano 17 września 2016 - 13:27

Ja mam odczucia jak czesiekwiesiek po kilku dniach. Przeszkadzają mi niby duperele, ale jednak. Mi w ogóle nie pokazuje stanu baterii w Ustawieniach, czasami kod muszę wpisać, bo paluch nie działa, wibracje jakieś dziwne są. Dźwięk blokady od początku mi nie leżał i nie mogę nadal się przyzwyczaić.

iPhone 14 PRO Max


#425 Bebis

Bebis
  • 62 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 września 2016 - 13:45

Na temat baterii to juź chyba z 10 stron:)

Ja mam z kolei inny problem...

Nie wiem czy ktoś już zwrócił na to uwagę.

Mianowicie...

Po aktualizacji swoich jabłuszek do iOS10 nie mogę ich synchronizować z iTunes poprzez wifi.

Pomimo odhaczenia opcji synchronizuj przez wifi iTunes nie widzi urządzeń.

Muszę podłączyć się kablem.

Próbowałem resetować Maca, odhaczać opcje, ponownie ją uaktywniać i nic...

Po podłączeniu kablem urządzenie jest widoczne po odpięciu kabla znika...

czy ktoś ma podobny problem?????

Mam tak przy 2 sztukach iP5s, iP6 i iPad Air.

Jedynie iPad Air trzymał na wifi przez parę chwil ale jak zamknąłem iTunes i ponownie go uruchomiłem to już nie wykrył iPada.

Może coś źle robię???

Na iOS 9 wszystko było ok.

Może ktoś sprawdzić.

Będę wdzięczny.

Czy ktoś, coś w tym temacie?

Sprawdził może ktoś?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych