Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Wymiana iSight a zbity ekran.


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Dawdoo

Dawdoo
  • 65 posts

Posted 12 September 2016 - 20:31

Witam
Mam pytanie odnośnie wymiany kamery iSight z programu wymiany.
Mojej dziewczynie w 6plusie nagle zaczęły robić się fale w aparacie, zdjecia rozmazane itd... Wygooglowalem i znalazłem program wymiany, wpisałem nr seryjny i dostałem info ze kwalifikuje się do tego programu. Napisałem do ispotu w wawie i powiedzieli ze nie ma problemu ze mam przynieść telefon itp...
Okej spoko, jutro zaniosę... no i wszyscy są szczęśliwi.
Dzisiaj dziewczyną zbiła telefon.
Na stronie Apple jest napisane, ze przed oddaniem na wymianę kamery trzeba zmienić ekran bo zbity bedzie utrudniać im wymianę (wtf).
I teraz pytanie:
Czy jak sam zmienię ekran i potem go oddam do tego programu wymiany to uznają mi wymianę tej kamery ?
Czy może powiedzą, ze nie zmienia albo, ze zepsuła się przez moją ingerencje, albo, ze "nie tykają bo ktoś grzebał" Czy może mam oddać zbity (o ile przyjmą w ogóle zbity).
Na pewno nie oddam na wymianę ekranu do ispotu bo ceny są chore jakieś..
I co tu zrobić ?

iPhone 6 64gb gold, MacBook Pro 13


#2 maciek5s

maciek5s
  • 1108 posts
  • Płeć:

Posted 12 September 2016 - 21:46

Zmienić dziewczynę? :P

 

Proszę powstrzymać się od takich komentarzy - następnym razem ukarzę za robienie OT!


  • mateusxzz and satmar like this

iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#3 Andaar

Andaar
  • 1688 posts

Posted 12 September 2016 - 23:44

Jeśli wymienisz sam/w nieautoryzowanym serwisie to możesz pożegnać się z gwarancją. 

Jedynie co możesz zrobić to zanieść do iSpotu/Cortlandu/iDream/itp. i zapłacić około 600 zł za wymianę ekranu (razem pewnie z naprawą iSight).


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users