Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Mail brak kosza?


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 PitMac

PitMac
  • 399 posts
  • SkądPoznań

Posted 09 February 2006 - 16:28

Witam! Mały problem z mailem mam,po dodaniu kont wszystko działa jak należy lecz niestety nie widze w bocznym pasku ikony kosza! Wogóle nie wiem gdzie ten kosz się podział.Nie moge nic wyszkuac w ustawieniach! Czy ktoś może pomóc? EDIT/ Juz sobie poradziłem wystarczylo tylko maila zrestartowac! temat można zamknąć!

#2 krismiszcz

krismiszcz
  • 2414 posts
  • SkądLUBLIN

Posted 09 February 2006 - 17:42

PitMac, usuń jakąś wiadomość a potem ponownie uruchom Mail. U mnie to zadziałało ;-)

#3 grzybecki

grzybecki
  • 32 posts

Posted 22 June 2009 - 08:27

Żeby nie zakładać kolejnego wątku, skorzystam z tego.

Ja mam inny problem. Mam pusty kosz. Żadna wiadomość aktualnie nie jest wysyłana. Zazwyczaj było tak że kiedy kosz był pusty, jego ikonka na bocznym panelu się po prostu nei wyświetlała. Tak samo z wychodzącymi. Kiedy żadna wiadomość nie była aktualnie wysyłana, ikonki na panelu bocznym nie było. Teraz zarówno widnieje ikonka kosza (pustego) jak i wychodzących wiadomości (mimo że nic nie wysyłam).

Czy może mi ktoś powiedzieć jak ukryć zbędne dla mnie ikonki? Niby drobiazg, ale denerwuje mnie fakt że wcześniej tak nie było.

---- Dodano 22-06-2009 o godzinie 10:08 ----
Dobra. Problem z wychodzącymi wiadomościamizniknął po kilku uruchomieniach ponowie programu. Ale pusty kosz, wciąż mnie drażni. Pomocy zatem z usunieciem ikonki putego kosza z panelu bocznego...




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users