Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 5 - przestał działać ekran


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mr_andre

mr_andre
  • 20 postów

Napisano 21 sierpnia 2016 - 19:19

Witajcie, korzystałem dziś z telefonu normalnie czyli dzwonić i przeglądając internet. Za ostatnim razem gdy chciałem skorzystać z telefonu ekran przy próbie odblokowania ekran jest cały czas czarny. Telefon w tym czasie nie upadł, nic się z nim nie działo, nie został zalany itd. Pomyślałem że może odpięła się taśma baterii którą wymieniłem miesiąc temu więc rozebrałem telefon i zapiąłem ją od nowa. Nic to nie dało, ekran cały czas jest czarny. Po podłączeniu ładowarki do telefonu telefon wibruje raz i po kilku sekundach brzęczy alarm który się powtarza co jakieś 10 sekund. Po podłączeniu telefonu do latopa itunes wyświetla komunikat abym odblokował telefon. po wprowadzeniu telefonu w tryb przywracania ustawień, czyli power+home mam możliwość w itunes odtworzenia oprogramowania. W sumie wolał bym tego nie robić ponieważ mam 9.2.1 i wolał bym przy nim pozostać a itunes wyświetla że mogę jedynie odtworzyć do 9.3.4 ale jeżeli to jest jedyna możliwość przywrócenia działania telefonu to będę musiał ją wykonać.

 

czy spotkał się ktoś z was z podobnym problemem? Jak naprawić telefon? Czy padł ekran?



#2 vaya

vaya
  • 176 postów

Napisano 22 sierpnia 2016 - 11:33

Sprawdz taśme lcd jak nie to uszkodzony sam lcd bądz płyta głowna



#3 mr_andre

mr_andre
  • 20 postów

Napisano 23 sierpnia 2016 - 16:52

Problem rozwiązany. Wymieniłem ekran i telefon działa normalnie, mimo wszystko nie mam pojęcia dlaczego poprzedni przestał działać.

Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych