Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BRAK SIECI Iphone 5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filip Padzinski

Filip Padzinski
  • 2 postów

Napisano 21 sierpnia 2016 - 16:54

Witam,mam problem ze swoim iphonem.2 tyg temu przjechalem do niemiec i kupilem tutaj startowke z sieci LEBARA ,iphone po tygodniu zacza swirowac raz mial zasieg a raz nie , zadzwonilem do operatora spytac sie czy to ich wina i powiedzieli mi ze jest to najprawdopodobniej wina karty SIM , wiec dlugo nie minelo polecialem do sklepu , kupilem nowa karte , wsadzilem do telefonu no i naszczescie wszystko wrocilo do normy do dzisiaj... caly czas mam brak sieci, probowalem wkladac inna karte,innego operatora i nadal to samo,przywrocilem iphona i nadal nic... :( Prosze o pomoc w diagnozie tej usterki i podanie ewentualnej przczyny , z gory wielkie dzieki ;)



#2 Aylare

Aylare
  • 1 postów

Napisano 23 sierpnia 2016 - 14:31

Wita, chciałabym zapytać, czy aktualizował pan iPhona do najnowszej wersji systemu? Chodzi o to, że mam podobny problem, mianowicie po zaktualizowaniu systemu do wersji 9.3.4 (mniej więcej tydzień temu) urządzenie zaczęło tracić sieć. Zasięg pojawia się jedynie na około 15 minut po zresetowaniu telefonu a i tak cały czas pojawia się i znika tak, że niemożliwe jest nawet zadzwonić.



#3 mr_andre

mr_andre
  • 20 postów

Napisano 24 sierpnia 2016 - 06:03

U mnie na 9.3.4 po włączeniu aparatu w trybie 3:4 1:1 czarny ekran, dopiero po przełączeniu na wideo lub stopklatka zaczynał działać. Po powrocie do 9.3.3 nie ma już takich problemów.



#4 Filip Padzinski

Filip Padzinski
  • 2 postów

Napisano 24 sierpnia 2016 - 06:22

Tak zaktualizowalem system i mam tak samo jak Pan.15 min wszystko swietnie dziala a pozniej jedynie restore pomaga :(






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych