Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 6 nie działa przez chińską ładowarkę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronikaox

Weronikaox
  • 2 postów

Napisano 02 sierpnia 2016 - 16:16

Witam, mam dosyć poważny problem z moim Iphonem 6.. głównie przez moją głupotę. Otóż zostawiłam moją oryginalną ładowarkę do Iphona w Krakowie, do którego mam 300 km, więc postanowiłam, że nie będę marnować kasy na kolejną oryginalną skoro za 2 dni odzyskam swoją. Więc kupiłam tanią, chińską podróbke. Wszystko było ok, do czasu. Rano gdy sie obudziłam z nadzieją, że telefon będzie naładowany do pełna, zobaczyłam przypaloną wtyczkę do której podłącza się telefon. Niestety telefon nie działa. Moje pytanie brzmi, czy ktoś z was miał podobną sytuację? Albo czy ktoś orientuje się co mogło się zepsuć oraz jaki byłby koszt naprawy mojego telefonu? Z óry dzięki za pomoc.



#2 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 03 sierpnia 2016 - 23:57

Wycenę naprawy to powinien zrobić serwis (max 1400-1500zł. - bo tyle kosztuje wymiana na nowy telefon).
Jak naprawa ograniczy się do 2-3 stówek to i tak będzie to najdroższa ładowarka do iPhone.
I ciesz się, że skończyło się ns szkodach w samym telefonie, a nie nastąpił pożar czy porażenie prądem.
Jakby faktyczny producent ładowarki był znany to można próbować dochodzić regresywnie kosztów naprawy sprzętu uszkodzonego przez prawdopodobnie niespełniającą norm ładowarkę. 


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#3 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 04 sierpnia 2016 - 05:43

Ten przypadek powinien być przestrogą dla wszystkich,tanio to znaczy drogo.

#4 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 08 sierpnia 2016 - 08:37

Tylko bogatych stac na tanie podrobki. To sa swiete slowa.
  • burczybass-0636a41136 i Ania.S lubią to

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#5 Weronikaox

Weronikaox
  • 2 postów

Napisano 15 sierpnia 2016 - 22:52

No niestety czasu nie cofne, ale nauczke mam na całe zycie..






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych