Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Air 13 A1466 - dziwne zachowanie przycisku power


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcinnet

marcinnet
  • 3 postów

Napisano 23 czerwca 2016 - 21:23

Mam następujący problem z laptopem. Laptop nie reaguje na przycisk power, przy podłączonym zasilaczu kliknięcie power miga diodą na zasilaczu (podobnie jak SMC). Oczywiście restart SMC został wykonany. Komputer czasami odpalał jednak po fizycznym kliknięciu w power zamiast w stan uśpienia wyłączał się kompletnie (poza tym inne klawisze i touchpad działają poprawie) - po wyłączeniu przycisk power znów nie odpowiada. Laptop był w jednym z Łódzkich serwisów. Wymieniana była bateria oraz taśma niestety problemy nadal pozostały więc laptop wrócił w starej formie. Laptop po formacie więc problem raczej nie sprzętowy. Co to może być ?



#2 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2016 - 06:27

Ogłoszenie Wymagania niezbędne do zatwierdzenia wątków Ciebie nie obowiązuje? Proszę uzupełnić!

 

Masz stan nieustalony na sygnale ON/OFF. Przyczyn może być kilka.

 

1. Uszkodzona klawiatura  - do wymiany

2. Uszkodzenie na płycie - począwszy od prostych podciągów na uszkodzeniu SMC skończywszy, zaś gdzieś po drodze warto by sprawdzić bramki resetów - koszta nie za duże i diagnostyka prosta. Dziwię się więc, że serwis poddał się i nie usunął problemu. Wniosek - zmień serwis ;)


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#3 marcinnet

marcinnet
  • 3 postów

Napisano 27 czerwca 2016 - 17:59

Dziękuje za informacje.

 

Niestety MyApple nie rekomenduje żadnego serwisu w województwie Łódzkim, te które znalazłem mają dość różne opinie. Posłuchałem cię i wysłałem do macsupport bo oferują wysyłkę sprzętu kurierem i widzę że dość często się udzielają na forum.

 

Zobaczymy jaka była usterka :)

 

Przepraszam za niepełne dane dotyczące komputera ale jest to sprzęt który używam sporadycznie niestety już wysłałem do serwisu więc nie podam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych