Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone SE problem z kartą sim i obudową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Wyrwiząb

Wyrwiząb
  • 16 postów

Napisano 14 maja 2016 - 19:31

Witam

 

Chyba wybrałem właściwy dział, jeżeli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego.

Od prawie dwóch dni jestem (byłem) szczęśliwym posiadaczem iphone se. Problem to notorycznie pojawiający się komunikat "brak karty sim". Zwykle pomaga włączenie i wyłączenie telefonu.

Dziś niestety kilkanaście razy próbowałem i nic, udałem się do Ispot do galerii Krakowskiej w Krakowie i dopiero tam sprzedawcy udało się uruchomić urządzenie tak żeby działało. Na razie jest ok z kartą, jednak

ze zgrozą zauważyłem, że obudowa mojego telefonu jest lekko krzywa i delikatnie też odstaje szybka ekranu. Oczywiście nie winię za to sprzedawcy, sam go pewnie skrzywiłem podczas wsiadania do auta

gdy był w kieszeni.

Napiszcie proszę, co mam w tej sytuacji zrobić. Do tej pory miałem jakiś telefon htc też metalowy, ale przez 6 lat nic się z nim podobnego nie działo, a teraz gdy naczytałem się jakim cudem jest SE to

spotkał mnie taki zawód.

Telefon działa błyskawicznie, jest wspaniały, ale co mam teraz zrobić? Gwarancja uwzględnia skrzywione telefony? Pomóżcie proszę.

Zakupiony w sieci play dla firm, wersja złota (czarnych nie mają niestety) i 64gb

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych