Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod touch problem z wylaczeniem i uspieniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lecho

lecho
  • 2 postów

Napisano 27 grudnia 2007 - 14:58

Mam pytanko do forumowiczow o wylaczania toucha. Moj permanentnie nie reaguje na nacisniecie przyciski sleep ani przytrzymanie przycisku. Generalnie "zero" reakcji. Aktulanie ma firmware 1.1.2 ale po downgrade do 1.1.1 bylo to samo. Opisywane w instrukcji procedury resetu ustawien nie przynosza efektu. Co ciekawe po przytrzymaniu przez ok 10 sek przycisku sleep i home ipod zawiesza sie. Przez kilkanascie minut miga jablko i nic. Po czy nagle sie uruchamia. Mozecie cos poradzic ? Dzieki za pomoc :confused:

#2 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudnia 2007 - 17:30

Czy robiles Jailbreak? Czy twoj iPod, po tym jak zasnie nie chce sie wybudzic w zaden sposob poza podlaczeniem do kabla? Mialem tak samo i okazalo sie ze przyczyna byla jakas dodatkowa aplikacja, ktora zainstalowalem, chyba jeden z kalkulatorow "naukowych"

#3 lecho

lecho
  • 2 postów

Napisano 10 stycznia 2008 - 19:56

Witam przepraszam za dluga nieobecnosc. Problem rozwiazal sie sam. Otoz ipod lezal rozladowany kilka dni. Po ponownym wlaczeniu wszystko dziala ok. Moj touch nie mial zadnych dodatkowych aplikacji. Byl "czysty" poza plikami muzycznymi importowanymi z itunes. Podejrzewam ze byc moze itunes cos knocił. Jak problem sie pojawi raz jeszcze dam znac po jakiej akcji.

#4 Miami

Miami
  • 25 postów
  • SkądStates

Napisano 01 października 2008 - 22:51

Mam podobny problem - nie dziala mi przycisk home. jak moge zlikwidowac ten kalkulator ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych