Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 5 nowa "oryginala" bateria dalej źle pokazuje stan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kajtos

kajtos
  • 4 postów

Napisano 02 maja 2016 - 11:26

Witam, zakupiłem nową "oryginala" baterię w espares, bateria nie pokazuje w ilu  procentach jest zużyta (dopiero po restarcie telefonu pokazuje ile zostało), statystki zużycia (czyli ile oraz jaka aplikacja pobiera % baterii) też nie są wyświetlane. Próbowałem restartować telefon, przywracać do ustawień fabrycznych ale nic to nie zmieniło. Sprawdziłem też baterię w programie.
IbackupBot ( w załącznikach screeny). Czy może być coś uszkodzone na płycie?

Załączone pliki

  • Załączony plik  3.png   4,86 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.png   2,76 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.jpg   64,78 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   63,46 KB   4 Ilość pobrań


#2 harti

harti
  • 347 postów

Napisano 02 maja 2016 - 15:50

Witam, zakupiłem nową "oryginala" baterię w espares, bateria nie pokazuje w ilu  procentach jest zużyta (dopiero po restarcie telefonu pokazuje ile zostało), statystki zużycia (czyli ile oraz jaka aplikacja pobiera % baterii) też nie są wyświetlane. Próbowałem restartować telefon, przywracać do ustawień fabrycznych ale nic to nie zmieniło. Sprawdziłem też baterię w programie.
IbackupBot ( w załącznikach screeny). Czy może być coś uszkodzone na płycie?

nie kupiłeś oryginalnej baterii, bo takich nie da się kupić..

kupiłeś jakiś kiepski zamiennik, pewnie starą baterię , zużytą, z naklejką że nowa..

jeśli kupowałeś i było napisane że jest oryginalna , podana pojemność się nie zgadza itp. to próbuj to g... zwrócić..

a następnym razem wymieniaj w profesjonalnym serwisie, z gwarancją na baterię, a nie szukaj okazji w necie...


Użytkownik harti edytował ten post 02 maja 2016 - 15:51


#3 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 maja 2016 - 15:59

Zepsuta jest ta bateria, odeślij.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#4 kajtos

kajtos
  • 4 postów

Napisano 02 maja 2016 - 20:15

Czyli sklep, który tutaj ludzie polecają z częściami do Appla to jakaś wielka lipa, trzeba będzie chyba telefonik odesłać do pana z MacSupport



#5 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 02 maja 2016 - 22:07

A nie widac tego - cena katalogowa 99zl ;) a z jakiego to katalogu - podrabianych czesci apple ;)

#6 szybki90

szybki90
  • 5 postów

Napisano 12 lipca 2016 - 20:14

miałem to samo odesłałem baterie zrobiłem im opinie w necie i oddali kasę słaba podróbka baterii , w serwisie GSM z dobra opinią również się naciąłem gdzie 130 zł za baterie zapłaciłem , 2-3 dni użytkowałem trzymała tragicznie i cykli ładowań nie zapisywała dopiero kupiłem baterie za 35 zł w światbaterii i rewelacja.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych