Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z bateria iphone4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Adioso

Adioso
  • 2 postów

Napisano 18 kwietnia 2016 - 20:01

Witam robię nowego posta z względu że mam nietypową sytuację a szperałem w necie pierdyliard razy i postanowiłem wkońcu napisać post bo sytuacja wygląda dość dziwnie,mam iphone'a 4 i moja bateria juz jest na skraju wyczerpania i gdy ma 30% to czasami sie wyłącza,więc postanowiłem wymienić ją sam,kupiłem baterię z allegro,podłączyłem ją i wszystko było ok dopóki nie przyszło do ładowania,podładowało o około 3% i zostało 4%,no nic przyszło mi włożyć starą,myślałem ze to bateria bubel,wiec chcialem kupic z zaufanego espares,przyszła bateria i ją podłączyłem i ta też się nie chciała ładować..wymieniłem kabel probowałem z inna wtyczka do ładowania i nic,u kolegi co ma iphone 4s moja ładowarka nie chciała ładować u niego i procenty stały i jego działała mu normalnie,tak samo np z starą baterią normalnie mi kazda ładowarka działa,probowałem też jego i nic to nie dało,jest to mój pierwszy telefon z jabłkiem póki co i jestem mało obeznany w IOS,proszę o pomoc bo jestem totalnie bezradny.. :mellow:

 

NIE PODBIJAMY NA FORUM. Post podbijający usuwam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych