Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari a narzucające się reklamy


Najlepsza odpowiedź Szemot , 25 marca 2016 - 20:28

Najlepiej zainstaluj jakiś adblock to znikną Ci wszelkie reklamy z Safari a w wersji płatnej nie tylko tam. Jest tego wiele ale ja używam 1Blocker. Po jego zainstalowaniu jeszcze nigdy nie widziałem wyskakującej reklamy w Safari. Co najwyżej statyczną jako element strony. Oczywiście nie zapominaj dodać wyjątku do MyApple żeby dać serwisowi zarabiać :-)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qaikwow

Qaikwow
  • 84 postów

Napisano 25 marca 2016 - 16:03

Witam

Mam problem odnośnie reklam w przeglądarce safari. Gdy często przeglądam rożne serwisy to pokazuje się taki kwadracik z reklamą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lecz zawsze przesuwam palcem w dol strony i często mi się zdarzy przesuwając palcem na tym kwadracie puścić ten palec, co automatycznie otwiera aplikacje AppStore z uberem(reklama uberu). Czy da się to jakos zniwelować, aby przesuwanie palcem nie powodowało otwarcia strony/aplikacji? Dodam, że jest to strasznie denerwujące.
Iphone 6, 8.2

#2 Szemot

Szemot
  • 1 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 marca 2016 - 20:28   Najlepsza odpowiedź

Najlepiej zainstaluj jakiś adblock to znikną Ci wszelkie reklamy z Safari a w wersji płatnej nie tylko tam. Jest tego wiele ale ja używam 1Blocker. Po jego zainstalowaniu jeszcze nigdy nie widziałem wyskakującej reklamy w Safari. Co najwyżej statyczną jako element strony. Oczywiście nie zapominaj dodać wyjątku do MyApple żeby dać serwisowi zarabiać :-)


 iPhone 14ProMax (256), MacBookPro16 M3Pro  AirPods2Pro  ATV 4K 2gen (64),  2x HomePod Mini,  iPodTouch3Gen (32),  AirTag, 


#3 Qaikwow

Qaikwow
  • 84 postów

Napisano 25 marca 2016 - 20:45

Najlepiej zainstaluj jakiś adblock to znikną Ci wszelkie reklamy z Safari a w wersji płatnej nie tylko tam. Jest tego wiele ale ja używam 1Blocker. Po jego zainstalowaniu jeszcze nigdy nie widziałem wyskakującej reklamy w Safari. Co najwyżej statyczną jako element strony. Oczywiście nie zapominaj dodać wyjątku do MyApple żeby dać serwisowi zarabiać :-)


Ok, dzięki. Spróbuje pokombinować z tym

#4 Gori77

Gori77
  • 37 postów

Napisano 25 marca 2016 - 21:08

O ile sie nie mylę adblock-a można używać dopiero od ios9. Wiec najpierw musisz zrobić aktualizacje do 9. Ja używam crystal i dość fajnie działa z polskimi stronami.

#5 Qaikwow

Qaikwow
  • 84 postów

Napisano 26 marca 2016 - 09:44

O ile sie nie mylę adblock-a można używać dopiero od ios9. Wiec najpierw musisz zrobić aktualizacje do 9. Ja używam crystal i dość fajnie działa z polskimi stronami.

I tak kiedyś będę musiał to zrobic... :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych