Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak zdjęć i zajęte 1.9GB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzybecki

grzybecki
  • 32 postów

Napisano 06 marca 2016 - 22:21

Witam. Czy mógłby mi ktoś pomóc zrozumieć dlaczego mimo braku jakichkolwiek zdjęć, biblioteka zdjęć iCloud zabiera mi 1.9 GB. Jest to mega irytujące. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych 1.9GB i dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Borykał się ktoś z was z podobnym problemem?

 

 

Załączone pliki



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 07 marca 2016 - 07:17

Witam. Czy mógłby mi ktoś pomóc zrozumieć dlaczego mimo braku jakichkolwiek zdjęć, biblioteka zdjęć iCloud zabiera mi 1.9 GB. Jest to mega irytujące. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych 1.9GB i dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Borykał się ktoś z was z podobnym problemem?

 

Jak nie masz Maka i programu Zdjęcia, to wejdź z dowolnego komputera na strone iCloud.com, kliknij w Zdjęcia, wejdź w Albumy i zobacz czy masz album "Ostatnio usunięte" (z ikoną kosza). Musisz wykasować zdjęcia jeszcze z niego, żeby zwolnić miejsce. Albo poczekać ileś tam dni, chyba ze 40, to się sam opróżni.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 grzybecki

grzybecki
  • 32 postów

Napisano 07 marca 2016 - 07:48

Nie no to już dawno uczyniłem. Nie mam ani jednego zdjęcia w bibliotece i wszystko z ostatnio usuniętych jest wyczyszczone. Wciąż zajmuje to 1.9 GB.



#4 Tomasz Wrzesiński

Tomasz Wrzesiński
  • 2 postów

Napisano 22 maja 2016 - 22:10

Ja mam ten sam problem tylko u mnie wyparowało w ten sposób ponad 3GB z darmowych 5GB. Udało się komuś rozwiązać ten problem? Na icloud.com wszystkie zdjęcia i filmy skasowane więc nie wiem o co chodzi 

Załączone pliki



#5 landr

landr
  • 1 392 postów

Napisano 23 maja 2016 - 10:23

Wyłącz i włącz telefon.......jak nie pomoże to reset (home +power, dwa klawisze trzymane razem ok 15 sek).



#6 Tomasz Wrzesiński

Tomasz Wrzesiński
  • 2 postów

Napisano 23 maja 2016 - 21:08

włączanie i wyłączanie telefonu nic nie dało, nawet reset do fabrycznych był bezużyteczny, nie wiem co się im porobiło 



#7 przelon

przelon
  • 303 postów

Napisano 24 maja 2016 - 09:05

Spróbuj usunąć całą bibliotekę i zaczekać 30 dni.



#8 Cortez Fc

Cortez Fc
  • 1 postów

Napisano 08 września 2016 - 17:57

Witam.

Mam problem z icloud i fotkami w moim iphonie6.

Jestem laikiem i prosze o wyrozumiałość.

Problem wyglada tak- przerzucalem zdjecia na komputer poprzez icloud zainstalowany na w7.

Na icloud poprzez przegladarke mam widoczne zdjecia -3tys., natomiast w telefonie ich nie widać- miejsce jest zajete ale widoczne jest tylko 300 zdjec.

Co zrobilem ze tak jest- jak to odkręcić?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych