Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 5 - nie działa mikrofon po wymianie obudowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dawid9999

dawid9999
  • 143 postów

Napisano 05 marca 2016 - 20:05

Witajcie, dostałem zadanie wymiany obudowy w iphone 5 niestety na zamiennik, po wymianie i skręceniu wszystkiego nie działa mikrofon. Rozłożyłem wszystko i podłączyłem płytę, baterie, ekran, taśmę dock oraz power poza obudową i nadal to samo, dodam że taśma dock sprawna, sprawdzana na innym iphone. Problem jest w tym że już zmieniałem kilkadziesiąt obudów i nigdy tak się nie stało. Używam profesjonalnych narzędzi, wszystko mam rozpisane, obudowę zmieniam ok. 2 godzin, więc robię to bardzo starannie, znam już to wszystko na pamięć, nic na siłę, delikatnie, podważanie w miejscach do tego wyznaczonych, więc nie ma mowy że coś uszkodziłem. Telefon już był rozkręcany przez kogoś. Restore może pomóc ?



#2 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 25 kwietnia 2016 - 17:18

Restore nie. Moim zdaniem masz przełamaną taśmę flex gdzieś przy mikrofonie. Przy takim załamaniu wszystko może działać, jak masz telefon poskładany "na stole", ale jak już włożysz do obudowy, taśma się odpowiednio wygnie, to mikrofon przestaje stykać. Najprościej byłoby podpiąć nowy dock z mikrofonem i sprawdzić.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych