Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 5 dziwne zachowanie ekranu podczas restartu sam z siebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartek Sosulski

Bartek Sosulski
  • 6 postów

Napisano 15 lutego 2016 - 00:16

Witam, 

 

Przejrzałem parę stron w tym dziale jak i internety i nie znalazłem podobnego przypadku, a mianowicie, mój Iphone 5 16GB został zakupiony za granicą od jakiegoś ziomka i od jakiegoś czasu samoczynnie się wyłącza, na początku było to spowodowane nagrzewaniem się(tak mi się wydaje bo kiedy się psuł to był gorący) przy czym ekran dostawał dziwnych pasków, jak by się rozlewał ale po chwili zaświecało się logo apple i albo się znów restartował albo pojawiało się logo iTunes, telefon wyłączałem - odczekiwałem chwilę i śmigał. Teraz natomiast telefon dostaje pie.... co chwile, pomaga dłuższe odłożenie ale jak odpalę neta, jakąś apke czy dłuższą chwilę coś na nim porobię to dzieje się to samo(restart, niby wylanie się ekranu) przy czym nie jest nawet nagrzany. Ktoś miał może ten sam przypadek i wie może co jest tego przyczyną oraz czy opłacalna jest naprawa(jaki jest jej koszt)

 

Z góry dzięki za odpowiedź ;)



#2 Jumper

Jumper
  • 276 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 lutego 2016 - 18:05

Zaliczył może jakieś upadki, kontakty z wodą ?


Serwis Apple iPhone Łódź http://www.iservice24.pl

Zapraszam na fanpage: www.facebook.com/iservice24

+48 604 358 943


#3 Bartek Sosulski

Bartek Sosulski
  • 6 postów

Napisano 21 lutego 2016 - 12:43

Nie, podczas mojego użytkowania nie, dodam ze ma tak okresowo bo teraz np działa normalnie

#4 Bartek Sosulski

Bartek Sosulski
  • 6 postów

Napisano 03 września 2016 - 20:31

Temat do zamknięcia, nie dowiedziałem się co jest przyczyną. Wymieniłem płytę główną(pewnie coś było z nią nie tak) i śmiga normalnie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych