Witam.
Otóż mój problem polega na tym, że podczas ładowania telefonu np pokazuje mi, że jest już 50% baterii po chwili zerkam i jest może jakieś 52% idzie to bardzo wolno, ale gdy wyłączę telefon i włączę spowrotem to nagle dziś zaobserwowałem ze z 52% w sekundę zrobiło mi się 67%...
Czy to jest jakiś problem? Bo tak naprawdę idąc tym tropem jeżeli telefon pokaże mi 100% to może wcale to nie jest to 100% tylko trzeba będzie wyłączać i znowu włączać telefon żeby sprawdzić ile % jest tak naprawdę.
Czy ktoś spotkał się taką sytuacją, czy może z moim Iphonem jest coś nie tak.
Proszę o odpowiedź.











