Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Iphone 6S - Szum/dziwny dźwięk przy nagrywaniu.


Best Answer macieksl888 , 11 November 2017 - 03:08

mogę prosić o usunięcie tego tematu ? 

Go to the full post


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 macieksl888

macieksl888
  • 10 posts

Posted 24 January 2016 - 03:52

Witam, mam iphone 6s i przy video nagranych telefonem słychać delikatny szum/pisk. Dzieje sie to tylko przy nagrywaniu tylną kamerą, w każdej rozdzielczości. Zamieszczam link do filmiku który nagrałem, oceńcie proszę czy to normalne i czy też tak macie. LINK -

Pozdrawiam, liczę na odpowiedź. :)  :)



#2 aquatarion

aquatarion
  • 962 posts
  • SkądZabrze

Posted 24 January 2016 - 11:44

Oddaj na gwarancji, zdarza się to czasem. I przy oddawaniu podaj link do filmiku.



#3 LockDown

LockDown
  • 34 posts

Posted 24 January 2016 - 21:22

Witam, mam iphone 6s i przy video nagranych telefonem słychać delikatny szum/pisk. Dzieje sie to tylko przy nagrywaniu tylną kamerą, w każdej rozdzielczości. Zamieszczam link do filmiku który nagrałem, oceńcie proszę czy to normalne i czy też tak macie. LINK -

Pozdrawiam, liczę na odpowiedź. :)  :)

Masz naklejoną fabryczną zabezpieczającą tylną folię na obudowie? zdejmij ją... po zdjęciu u mnie problem rozwiązał się...



#4 macieksl888

macieksl888
  • 10 posts

Posted 25 January 2016 - 18:39

Problem tkwił w szkle hartowanym na tylnej obudowie. Obok kamerki jest mikrofon, o czym nie wiedziałem. Po zdjęciu jest ok. Nie wiem co za idio*a projektował te szkła hartowane. Przed zakupem sprawdzajcie, czy jest wyciete miejsce na mikrofon, pozdrawiam.



#5 bee3

bee3
  • 3841 posts

Posted 25 January 2016 - 23:38

Problem tkwił w szkle hartowanym na tylnej obudowie. Obok kamerki jest mikrofon, o czym nie wiedziałem. Po zdjęciu jest ok. Nie wiem co za idio*a projektował te szkła hartowane. Przed zakupem sprawdzajcie, czy jest wyciete miejsce na mikrofon, pozdrawiam.

Szkło z tyłu 6s ? Po co ??


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#6 inuictus

inuictus
  • 1023 posts
  • SkądWarszawa

Posted 26 January 2016 - 09:43

Pewnie żeby się nie porysował :) no ale do tego (na tył) chyba lepiej sprawdzi się zwykła folia (pomijając jakiegoś kejsa).

iPhone 12 Pro, MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, AppleTV


#7 macieksl888

macieksl888
  • 10 posts

Posted 11 November 2017 - 03:08   Best Answer

mogę prosić o usunięcie tego tematu ? 






3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users