Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Lubię SAD Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 (A)rturo

(A)rturo
  • 52 postów

Napisano 21 grudnia 2007 - 23:36

Opisze po krotce moja historie :)
W Pazdzierniku 2007 kupilem MackBooka [za namowa Code :)]
Ucieszylem sie ze trafilem na promocje dzieki ktorej moglem wybrac:
-drukarke
-aparat
-ipoda

Wybralem drukarke, mijaly tygodnie i nic do mnie nie docieralo. wykonalem przez 2 miesiace 10 telefonow i mowiono mi ze albo wyslano drukarke albo ze drukarka bedzie niebawem..
Az do tego tygodnia. W poniedzialek mila Pani do mnie zadzwonila i poinformowala ze drukarka bedzie dopiero w styczniu i czy chce czekac - jesli nie to ona wysle mi ipoda.
Powiedzialem ze czekam. Ale w srode dhl puka do drzwi i przynosi ipoda :)
Po poludniu telefon od tej samej Pani i mowi ze nastapila pomylka i abym odeslal go i wtedy w styczniu dostane drukarke. Powiedzialem ze sie zastanowie..
Ale dzis kolejny telefon i co? Pani mowi abym zatrzymal ipoda a drukarke wysla po swietach jako rekompensata za czekanie ...
I tym sposobem lubie SAD Apple Polska - staneli na wysokosci zadania i wyszli z twarza...
Pisze ten tekst bo wiem ze SAD ma niezaciekawa opinie tutaj na forum ...

Oto wspomniany Ipod :)
Trafi pod choinke dla mojej dziewczyny - niech tez lubi jablka :)


http://images29.foto...79625299a39.jpg
  • MacDada lubi to

#2 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 21 grudnia 2007 - 23:52

Gratuluje, zmienisz opinię o SAD jeśli nie daj co (tfu, tfu) twój maczek trafi do serwisu :P

---- Dodano 22-12-2007 o godzinie 00:12 ----
ahhhh zapomniałem do stycznia jeszcze troche, nie mów hop zanim nie bedziesz miał tej drukarki w swoich rękach.

#3 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 00:41

Nie no, sorry, ale takie coś to raczej kompromitacja. Szkoda, że przez pomyłkę nie wysłali Ci bazy danych adresowych klientów albo swoich rozbieranych fotek. Zresztą: październik-styczeń to w najlepszym wypadku trochę ponad 2 miesiące (a może być i prawie 4). Przez ten czas można tego ipoda i drukarkę dostaczyć z Chin kajakiem nawet zahaczając po drodze o Kalifornię ;-)

#4 seba22

seba22
  • 421 postów
  • SkądKensington Beach

Napisano 22 grudnia 2007 - 01:21

Nie ciesz się tak bo póki co drukarki nie otrzymałeś ;) Nie zdziwił bym się jakby Pani w odpowiedzi na Twoje pytanie co z drukarką powiedziała "Przecież wybrał Pan iPoda!"...

#5 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 grudnia 2007 - 01:25

jak ja kupowałem macboka to była akcja "Kompania Braci" i ku mojemu zdziwieniu dostałem ten beznadziejny kombajn brothera po 4 dniach od wysłania papierów do SADu. Ale to było moje ostatnie dobre doświadczenie z tą firmą

#6 (A)rturo

(A)rturo
  • 52 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 02:22

No dobra dam znac jak dostane drukarke :)

#7 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 22 grudnia 2007 - 20:23

Albo iPoda ;)

#8 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 22 grudnia 2007 - 20:37

Pewnie wiecej by zaplacili za recycling tego ipoda wiec Ci dali :P

#9 (A)rturo

(A)rturo
  • 52 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 08:52

Ja sie ciesze bo dostalem w sumie 600zl - jak dostane drukarke I suma sumarum mac wyszedl mnie 3500zl :)

#10 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 24 grudnia 2007 - 10:19

600zł? Daj link do tej drukarki ;)

#11 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 14:57

HP 4180 All in One pewnie dostanie bo taki ostatnio był do wybrania. Poprzednio w akcji promocyjnej (okolice Maja 2007) SAD dawał jako gratis Brother'a DCP-330C - też bardzo fajny kombajn :)

#12 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 grudnia 2007 - 15:03

a idź ten kombajn brothera mizeria straszna, wolny, głośny, tusze które były w zestawie starczyły może na wydrukowanie 50 stron:roll: ale za darmo był i jako rezerwowa drukarka jak się toner w podstawowej skończy albo jako skaner działa jako tako :)

#13 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 15:17

Wydrukowałem na Brother DCP-330C na pewno więcej niż 50 stron i nadal mam dużo tuszu. Hałas jest podczas czyszczenia - tu się zgodzę. Ale podczas drukowania - matko przecież nie drukuje 24h/dobę ;) Za darmo i jeszcze źle? No bez przesady.

#14 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 grudnia 2007 - 15:30

przeca mówię, że jak za darmo to może być :)

#15 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2007 - 21:23

eh.. tonery te które dają do drukarki są testowymi i jak się kupi to będzie na dłużej. Ten z zestawu nie ma prawa działać tak długo jak normalny kupiony oddzielnie ;) kombajny fajne, przydają się

#16 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 25 grudnia 2007 - 09:49

Ja również dostałem od nich tę drukarkę gratis. W sumie miałem już mono-laser i skaner (nowo zakupiony), ale stwierdziłem, że sprzedam skaner, a wydruki w kolorze też się czasem przydają. Jestem bardzo zadowolony!! Tonery starczyły na bardzo długo, a nowe kupiłem za ok. 30 pln (zamienniki). A co najlepsze wszystko za darmo! Ja również nie narzekam na nich (SAD), a co do serwisu ... jak to w każdym serwisie trzeba długo czekać, zawsze mają burdel, brakuje części i prawie zawsze twierdzą, że to Twoja wina. Nie oceniajcie firmy, po serwisie, bo inaczej nie kupiłbym nawet elektrycznej szczoteczki do zębów.

#17 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 grudnia 2007 - 10:59

Ja oceniam ją po stosunku do klienta ;] W skali od 1 do 10 to jest może 1+ bo nie odezwali się do mnie ani razu na moje maile, telefony itd. Jakby się odezwali i by stękali to bym się wkrzuył jeszcze bardziej, a tak to poziom był ten sam więc stąd ten + ;))) A do autora tematu: Nie mów hop, zanim nie przeskoczysz. Lepiej pilnuj ich obietnicy teraz :]

#18 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 25 grudnia 2007 - 23:29

Spalicie mnie na stosie ale: - Brother kombajn jest calkiem mily. Drukuje znaaacznie wiecej niz 50 stron, skanuje calkiem dobrze, "kseruje" rowniez. Do domowych zastosowan pasuje jak ulal i mi jeszcze sie glosno nie czyscil samoczynnie. - Serwis SAD. Oddalem Maka z kompletnie padnietym dyskiem jakos pol godziny przed zamknieciem w piatek. W zwiazku z tym, ze chcialem zastepczy dysk (bo wiedzialem, ze tylko HD padl) p. Aneta podala mi adres email do p. Arka, zebym to z nim w tej sprawie sie kontaktowal. Przyjecie sprzetu szybko i sprawnie, czekalem 2 minuty w kolejce. Jedyny minus to problem z jezykami obcymi, bo byla jakas Pani z ambasady szwajcarskiej bodajze i Panie w kiosku nie-do-konca radzily sobie. Ale baaardzo zle tez nie bylo. Napisalem nazajutrz (sobota) maila do Pana Arka. Od tej pory z Panem Arkiem mailowalismy codziennie wymieniajac uwagi na temat problemu z moim Makiem. Po zdiagnozowaniu problemu wytlumaczyl mi calkiem dokladnie na czym moze polegac moj domniemany problem z matryca (bo takowy tez zglosilem, mialem wrazenie, ze nierowno podswietla). Oddalem komputer w piatek. W poniedzialek mail byl o tym, ze wyslano juz zamowienie na nowy dysk i byc moze uda sie w tym tygodniu. W srode po poludniu odczytalem wiadomosc, ze wlasciwie Mak jest gotowy, bo dysk juz dotarl. Ale, ze serwis doradza mi, zeby jednak ta matryce wymienic to czy zgadzam sie, aby odebrac komputer z nowym dyskiem i nowa matryca w piatek. Zgodzilem sie (caly czas mailowo, bardzo grzeczne i wyczerpujace odpowiedzi). Oddalem komputer kolo 17 w piatek. W nastepny piatek o godzinie 12:30 odebralem moj komputer z nowym dyskiem twardym i nowa matryca. Grzecznie, milo. Pozartowalem nawet z Paniami z kiosku o opiniach na ich temat w "internecie" :) Wypelnilem ankiete, gdzie wpisalem, ze bylo zalatwione dobrze, szybko i sprawnie. Bo tak wlasnie bylo. Obawialem sie Tego Strasznego Serwisu SAD. W moim przypadku okazalo sie wszystko byc w normach europejskich i mam juz MacBooka przed swietami, jest sprawny, kontakt byl naprawde dobry, nikt nie krzyczal.. A nie mam zadnego znanego nazwiska, ani nie mam Wujka w Cupertino. No :)

#19 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 26 grudnia 2007 - 00:51

600zł? Daj link do tej drukarki ;)


Czytaj uważnie posty i nie kompromituj się

Wesołych świąt

#20 (A)rturo

(A)rturo
  • 52 postów

Napisano 28 grudnia 2007 - 03:47

i dzis dostalem drukarke - szybciej niz myslalem :)

dziewczyna dostala pod choinke ipoda i wszyscy sa zadowoleni .
a! zaplacilem za dwa prezenty 1.22 zl razy dwa bo dwie paczki :)

matdys: w sumie te dwa prezenty kosztowaly wlasnie 600

---- Dodano 28-12-2007 o godzinie 06:01 ----
Dołączona grafika

#21 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 28 grudnia 2007 - 16:12

No to fajnie, ni dostałes Brothera tylko HP. OMG.

#22 (A)rturo

(A)rturo
  • 52 postów

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:15

a czemu mialbym dostac brothera? Czy kiedys pisalem o brotherze? Ja mialem do wyboru to co napisalem w 1 poscie i to dostalem.

#23 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 grudnia 2007 - 01:14

nie uwierzycie! Dostałem odpowiedź na maila z SADu :grin:. I to tego samego dnia. I jest tam informacja, że zamówienie zostało wysłane i nawet jest numer listu przewozowego:lol:. Szkoda, że przez ponad miesiąc moje maile były ignorowane a dodzwonienie się do nich graniczy z cudem. No ale wszystko jest już na dobrej drodze. Pomógł kulturalny acz dosadny mail do nich.

#24 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 grudnia 2007 - 01:31

Jezu! ale oni tam mają burdel :D:D:D:D:D:D

#25 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 29 grudnia 2007 - 01:45

Ja bym chcial, zeby SAD kazdemy zle zalatwionemu klientowi dawal iPoda. Wtedy po tygodniu firma by splajtowala i byloby po sprawie. Gratuluje Ci iPoda oczywiscie, a SADowi po raz kolejny mega burdelu u siebie w bazie, czy papierach.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych