Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 nie działa wyswietlacz ale pomyślnie zaktualizowany po wymianie na drugi wyswietlacz dalej nic nie wyswietla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ipjone66

Ipjone66
  • 1 postów

Napisano 01 stycznia 2016 - 13:19

Witam posiadam Iphona 6 po upadku nie działa wyswietlacz zupełnie czarny, po podpięciu do komputera wykrywalny przez iTunes -pomyślnie przeprowadziłem przywrócenie Iphona do ustawień fabrycznych wraz z aktualizacją do wersji 9.2 lecz dalej nic nie wyświetla wyswietlacz zamieniony na drugi i dalej nic po podpieciu ładowarki słuchać dzwiek który pika co chwila
Pomocy

#2 suprnowa

suprnowa
  • 664 postów
  • SkądRadom/Norway

Napisano 17 stycznia 2016 - 00:32

Mam to samo,podmieniam parę wyświetlaczy.

Proces przywracania przechodzi bez problemu.Wprowadzenie w DFU także.

Tyle że u mnie ten problem pojawił się przy wymianie pękniętego wyświetlacza na drugi.

Na Telefon mogę się normalnie dodzwonić,nie słychać tylko dzwonka no i nic nie widać na wyświetlaczu...po prostu czarny


Użytkownik suprnowa edytował ten post 17 stycznia 2016 - 00:36


#3 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 stycznia 2016 - 13:12

Jeśli problem wystąpił podczas wymiany ekranu i na kolejne ekrany też nie działają to znaczy, że podczas wymiany zostało coś uszkodzone na płycie. Złącze LCD albo elementy elektroniczne wokół złącza.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#4 Czaczawrz

Czaczawrz
  • 8 postów

Napisano 25 marca 2016 - 21:10

Witam, mam taki sam problem, czy są jakieś szanse naprawic tą usterkę?



#5 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 23 kwietnia 2016 - 17:05

Wszystko da się naprawić. Kwestia pieniędzy :-)


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#6 rafdyd

rafdyd
  • 115 postów
  • Płeć:

Napisano 31 maja 2016 - 18:18

Gdzie zakupione wyświetlacze? Powiem tak... wymieniłem zakupiony na allegro ekran. Zapłaciłem 525zł. za niego. Po wymianie (nic nie uszkodziłem) nie działał modem karty sim i karta wifi. Po wstawieniu starego stłuczonego modem działał i karta wifi też. Ponownie wstawiłem zakupiony i modem i karta nie działały. Odesłałem ten ekran do sprzedawcy. Po zwrocie kasy wysłałem telefon do ispotu i za cenę 649zł wymienili mi ekran i modem i karta działają.

Cosik nie tak z tymi ekranami zakupowanymi w necie.



#7 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 31 maja 2016 - 23:36

http://myapple.pl/po...ny-wyswietlaczy


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych