Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Programy same się pobierają


Najlepsza odpowiedź imlonger , 13 listopada 2015 - 14:05

Jak napisałem w pierwszym poście, wszystkie te opcje mam na off.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 13 listopada 2015 - 08:29

Cześć

Zacznę może od tego, że ostatnio zrobiłem pewien błąd podczas aktualizacji iPhone'a i straciłem cały buckup który zrobiłem.

Nie jest istotne jak to zrobiłem (chociaż może, w każdym razie na tym etapie nie) ale na szczęście posiadam drugiego iPhone'a i na tego wyzerowanego wrzuciłem kopię zapasową tego drugiego.

Wszystko fajnie, pięknie ale od początku wiadomo, telefon ściąga wszystkie programy, których nie ma a były w kopii.

A teraz mój problem. Jest kilka programów których nie chcę na tym telefonie. Nie są mi potrzebne na dwóch więc wyłączyłem sobie opcje automatycznego pobierania aplikacji. Po chwili jednak widzę, że iPhone znów próbuje ściągnąć te apki (i tak kilka razy). Myślałem, że jak je ściągnę i usunę to nie będzie chciał ich ponownie instalować bo i po co jak je usunąłem. Jednak znów chce je ściągać (a zaznaczę że nie potrafi jakimś cudem, cały czas pod ikoną jest napisane "Czekam...")

Powiedzcie proszę, czy macie jakieś rozwiązanie tej sytuacji? Nie znalazłem nigdzie na forum podobnego problemu.



#2 Morten

Morten
  • 128 postów

Napisano 13 listopada 2015 - 13:58

Ustawienia-> iTunes i AppStore -> wszystko na off.

#3 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 13 listopada 2015 - 14:05   Najlepsza odpowiedź

Jak napisałem w pierwszym poście, wszystkie te opcje mam na off.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych