Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

iPhone 5 zasi臋g-bardzo dziwne zachowanie.


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtasss

wojtasss
  • 18 post贸w

Napisano 05 pa藕dziernika 2015 - 20:34

Dzie艅 dobry wszystkim forumowiczom!

 

Mam problem z moim iphone'm 5 16GB.

 

Problemem jest zasi臋g ale od pocz膮tku:

Telefon mam od nowo艣ci, kupiony w salonie. Nigdy nie by艂 naprawiany ani rozkr臋cany. Nie by艂 u偶ywany do艣膰 d艂ugo, po ok 6 msc le偶enia w szafie odpali艂em go. Zrobi艂em update do ios 9. Aktualizacja przebieg艂a prawid艂owo ale telefon nie chcia艂 si臋 w艂膮czy膰. Zacina艂 si臋 na jab艂uszku. Pr贸bowa艂em restore ale za ka偶dym razem mia艂em inne b艂臋dy w itunes. M臋czy艂em si臋 z tym 3 wieczory, a偶 przeczyta艂em artyku艂 偶eby w艂o偶y膰 go na godzine do zamra偶alnika. 艢mieszne nie? Ale podzia艂a艂o!!! Telefon przeszed艂 restore odpali艂 i odpala ca艂y czas i wszystko fajnie.. 

Ale problem polega na tym 偶e gdy telefon ogrzewa si臋 od tych minusowych stopni, stopniowo traci zasi臋g. A偶 wreszcze ,,brak zasi臋gu". W ustawieniach widz臋 偶e np jest w艂o偶ona karta orange czy play.

 

Jak my艣licie co z tym zrobi膰? Telefonu i tak nie u偶ywam bo mam 6 ale i tak chcia艂bym wiedzie膰 co mo偶e to powodowa膰.

 

 



#2 emilus100

emilus100
  • 180 post贸w
  • Sk膮dWarszawa, PL

Napisano 06 pa藕dziernika 2015 - 14:23

Co艣 na p艂ycie musi si臋 grza膰 i przestaje dzia艂a膰 po czasie. Co zrobi膰? Zanie艣膰 do serwisu chyba jedynie mo偶esz.


iPhone 3Gs 16GB black. iPhone 5 16GB white. iPhone 6 16GB space gray


#3 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 07 pa藕dziernika 2015 - 19:23

Jakie numery b艂臋d贸w? Czy telefon robi si臋 ciep艂y? W kt贸rym miejscu najbardziej? 


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urz膮dz臋艅 Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwo艅! tel: 889 277 288 - Naprawy wysy艂kowe na terenie ca艂ego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#4 wojtasss

wojtasss
  • 18 post贸w

Napisano 08 pa藕dziernika 2015 - 13:16

Jakie numery b艂臋d贸w? Czy telefon robi si臋 ciep艂y? W kt贸rym miejscu najbardziej?

 

B艂臋dy 3,9,50. W og贸le nie robi si臋 ciep艂y. Nawet jak otwieram ekran do g贸ry to nic nie czuj臋.



#5 Kito Keaton

Kito Keaton
  • 2 post贸w

Napisano 12 grudnia 2017 - 16:16

witam - ja mam podobnie lecz m贸j jak si臋 och艂odzi to gubi sie膰 gdy jest w kieszeni jest wszystko ok lecz 5 min po艂膮czenia na zewn膮trz za艂atwi zasi臋g - ma kto艣 mo偶e taki problem ?  pozdrawiam 






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych