Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Filmy muzyka na iCloud Drive


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ronin10

ronin10
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 września 2015 - 13:52

Witam,

mam pytanie odnośnie wgrania filmów i muzyki na dysk icloud drive. Umiesciłem kilka filmów i folderów z muzyką na dysku , w momencie jak wchodzę z ipada przez ikonę cloud nie widać wgranych plików . Pytanie czy powinien być zachowany jakiś format umożliwiający oglądanie bezpośrednio z dysku ? Napiszcie coś w temacie .

 



#2 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 01 października 2015 - 16:30

Witam,

mam pytanie odnośnie wgrania filmów i muzyki na dysk icloud drive. Umiesciłem kilka filmów i folderów z muzyką na dysku , w momencie jak wchodzę z ipada przez ikonę cloud nie widać wgranych plików . Pytanie czy powinien być zachowany jakiś format umożliwiający oglądanie bezpośrednio z dysku ? Napiszcie coś w temacie .

 

Też miałem z tym problem. Okazało się, że urządzenia mobilne nie odświeżają zawartości od razu, jak w przypadku usług konkurencji. Katalog, który wrzuciłeś pojawi Ci się za 1-2 dni...

Bez sensu to dla mnie i aż wierzyć się nie chce, że kiedy usługi sieciowe konkurencji działają sprawnie i bezproblemowo to Apple ma z tym kłopoty



#3 ronin10

ronin10
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 października 2015 - 09:26

Też miałem z tym problem. Okazało się, że urządzenia mobilne nie odświeżają zawartości od razu, jak w przypadku usług konkurencji. Katalog, który wrzuciłeś pojawi Ci się za 1-2 dni...

Bez sensu to dla mnie i aż wierzyć się nie chce, że kiedy usługi sieciowe konkurencji działają sprawnie i bezproblemowo to Apple ma z tym kłopoty

dzięki wielkie.



#4 Yellowfrog

Yellowfrog
  • 1 548 postów
  • Płeć:

Napisano 06 października 2015 - 10:49

Podobnie jest z wgrywaniem zdjęć przez aplikacje Photos. Teoretycznie wszystko się wysyła szybko (i tak pokazuje pasek postępu w preferencjach Photos), ale tak naprawdę, fotki są w pełni dostępne przez stronę internetową dopiero po 1-2 dniach - i nie ma reguły chyba żadnej, niektóre są dostępne, a niektóre nie - to znaczy niektóre można podejrzeć, a niektóre "wiszą" po próbie podejrzenia w pełnej rozdzielczości. Po dniu czy dwóch wszystko jest OK.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych