Call of Duty 4 - Modern Warfare kupiony na app store. Po podłączeniu pod mobilny internet - play lub T-mobile na niektórych serwerach - dotąd granych wyrzuca mi komunikat: Twój klucz jest używany przez kogoś..... i koniec zabawy.
Ktoś wie co jest grane?

Call of Duty 4 - Modern Warfare problem z kluczem

Najlepsza odpowiedź grzenio , 14 września 2015 - 10:11
Miałem podobnie, problem sam się rozwiązał, myśle ze to kwestia skakania po serwerach, uruchamiania i zamykania gry dość szybko i jakiś dziwny lock sie robi
Przejdź do postu
#1
Napisano 12 września 2015 - 15:32
#2
Napisano 14 września 2015 - 10:11 Najlepsza odpowiedź
Miałem podobnie, problem sam się rozwiązał, myśle ze to kwestia skakania po serwerach, uruchamiania i zamykania gry dość szybko i jakiś dziwny lock sie robi
- Homik lubi to
rMBP 13" TB 2017 | iPhone 11 Pro | iPad Pro 11 | Watch 5
#3
Napisano 13 listopada 2015 - 13:01
Mam na iMacu Call of Duty 4, program był zakupiony na kolegi konto.
Chcę kupić go na siebie. Z tym że na appstore nie mam takiej opcji. Jest tylko opcja ,,otwórz" i woła o hasło kolegi. Czy jest jakiś sposób żeby ,,odkleić się" od tamtego konta i kupić na swoje.
Oczywiście mogę wpisać hasło kolegi - ale chcę mieć swoje na swoim koncie.
Pomóżcie
#4
Napisano 13 listopada 2015 - 13:05
Nie da się. Program zawsze będzie "przyklejony" do AppleID kolegi.
- Homik lubi to
#5
Napisano 13 listopada 2015 - 13:13
Daniel to w takim razie nie mam wyjścia i gram na ,,kradzionym" kiepsko....
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych