Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Neostrada vs. Pantera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 01 lutego 2006 - 21:07

Posiadam modem speedtouch 330, OS 9 laczy sie z internetem jak marzenie. Na tym samym komputerze, modemie i w tym samym gniezdzie USB Pantera w ogole nie daje sobie wcisnac sterownikow. Instaluje stery z CD, potem upgrade ze stronki Speedtouch.com i nic. Po restartach podlaczony modem swieci na czerwono dioda USB. Z tego co wiem to znaczy to, ze system nie zaladowal sterownika. Brak innych urzadzen na USB, system 10.3.9. Zna ktos rozwiazanie?

#2 Jeremy

Jeremy
  • 378 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lutego 2006 - 23:16

Jakiś czas temu instalowałem toto u kolegi. O ile pamiętam ważne było: - instalować stery z odłączonym modemem - przestawić VCI, VPI na "polskie" parametry, bo instalator wybiera chyba francuskie automatycznie - [tutaj może mnie pamięć zawodzić] ale mam wrażenie, że poradziliśmy sobie samym upgradem, bez sterowników z płyty TPSA - tak jakby ten upgrade zawierał pełną wersję? - należało wywalić wszystkie "stare" sterowniki przed instalacją tego upgrade'u Może coś Ci to pomoże. W każdym razie u kolegi śmiga bez kłopotów od samego początku.

#3 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 01 lutego 2006 - 23:50

Już działa. Okazało się, że do poprawnej pracy modemu wymagany jest zainstalowany BSD subsystem z płytki 10.3. Nigdy bym na to nie wpadł. Powinni takie rzeczy gdzieś pisać.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych