Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 5 restartuje na logo i sie nie uruchamia


Najlepsza odpowiedź OleYek , 28 lipca 2015 - 19:13

juz od dawna mialem zainstalowaną cydie z ktorej wczoraj doinstalowalem kilka nowych programow springboard sie zablokowal i musialem zrestartowac telefon..
teraz telefon laduje do loga z jablkiem potem logo sie gasi i na tym koniec.. telefon jest wlaczony ale z czarnym tlem.. nic nie moge zrobic.. po jakims czasie sie resetuje i tak w kolko..


Bo JB też jest dla tych co wiedzą jak go używać i liczą się z taką sytuacją i później nie płączą, bo mają kopie.

Uruchom go trzymając VOL+ i licz na to, że uruchomi się w trybie awaryjnym z wyłączonymi tweakami. Jak miałeś SSH zainstalowane, albo masz dostęp do plików chociaż przez chwilę, to można próbować go zmusić do działania, ale obawiam się że samemu będzie Ci trudno nie znając zasady działania systemu. Jeżeli nie miałeś SSH i nie masz dostępu do systemu plików to nic nie zrobisz. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 szakal.aw

szakal.aw
  • 23 postów

Napisano 28 lipca 2015 - 15:56

Witam wszystkich, jestem zalamany nie moge odzyskac zdjec i danych z iphona5.. a tam zdjecia z narodzin mojego dziecka :(

 

juz od dawna mialem zainstalowaną cydie z ktorej wczoraj doinstalowalem kilka nowych programow springboard sie zablokowal i musialem zrestartowac telefon..

 

teraz telefon laduje do loga z jablkiem potem logo sie gasi i na tym koniec.. telefon jest wlaczony ale z czarnym tlem.. nic nie moge zrobic.. po jakims czasie sie resetuje i tak w kolko..

 

mialem wpisany kod zabezpieczajacy wiec ani aktualizacji do nowego IOS ani kopiowanie zdjec za pomoca itools lub totalcommander z wtyczka tpot nie dziala..

 

co by bylo jak bym skasowal i czy da sie wogole skasowac filesystem (jailbreak)

jak wogole moge uzyskac wladze nad telefonem i odzyskac zdjecia?

 

brak backupu, brak icloude..

 

pozdrawiam


Użytkownik szakal.aw edytował ten post 28 lipca 2015 - 16:01


#2 Kuba2000

Kuba2000
  • 2 043 postów
  • SkądKielce

Napisano 28 lipca 2015 - 16:02

Najważniejszych danych jeśli się nie uruchomi nie odzyskasz, chyba że masz kopie na icloudzie/komputerze. Podłącz do itunes i próbuj włączyć, sam kiedyś tak miałem podłączenie do komputera tam wykrył jako urządzenie apple nic nie sprecyzował telefon odpalił i po ponownym podłączeniu wszystko było ok. Też bawiłem się JB.


iPhone 6S PLUS 128GB SILVER | Apple Watch Series 3 42mm Fog | Asus A501LX i7 5500U Nvidia GE FORCE 950M 8GB ram 1TB Dysk twardy


#3 szakal.aw

szakal.aw
  • 23 postów

Napisano 28 lipca 2015 - 18:10

Witam, wlasnie sie dowiedzialem w serwisie ze jak zdjec nie mialem na kompie lub w chmurze to nie bedzie mozliwe ich odzyskanie? czy to prawda?

 

czy naprawde nie ma zadnej opcji poza lab. ontrack zeby odzyskac zdjecia?

 

widze zdjecia w Total commander ale nie moge ich zgrac..

 

telefon uruchamia sie tylko do Loga i tyle.. nie moge nawet wpisac kodu odblokujacego ani wgrac nowe oprogramowanie bo potrzebne jest wbicie kodu ktorego nie mam jak wpisac..

 

a czy dalo by rade po hard reset wgrac nowy soft i wtedy odzyskac dane za pomoca np. programu ontrack lub innego ktory odzyskuje pliki..?

 

albo czy jest mozliwe ze sie odwiesi jak wyciagne baterie?

 

bardzo mi zalezy na tych zdjeciach..



#4 Kuba2000

Kuba2000
  • 2 043 postów
  • SkądKielce

Napisano 28 lipca 2015 - 18:17

Wyciągać baterie możesz nic to nie da, pytałem się czy itunes widzi telefon?


iPhone 6S PLUS 128GB SILVER | Apple Watch Series 3 42mm Fog | Asus A501LX i7 5500U Nvidia GE FORCE 950M 8GB ram 1TB Dysk twardy


#5 szakal.aw

szakal.aw
  • 23 postów

Napisano 28 lipca 2015 - 18:21

Wyciągać baterie możesz nic to nie da, pytałem się czy itunes widzi telefon

Tak, itunes widzi telefon na chwile podczas cyklu jak sie resetuje.. widzi przez jakies 1,5-2min potem reset od nowa..

funkcja archwiziacji nie dziala bo chce zeby wpisac kod na iphonie ktorego nie moge wpisac bo jest czarny ekran..



#6 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 lipca 2015 - 19:09

Po to właśnie wymyślono kopie zapasowe. Jak nie uruchomisz telefonu, to nie odzyskasz zdjęć i nie da się tego obejść, bo po to blokady zostały wymyślone i po to są.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#7 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 28 lipca 2015 - 19:13

JB miałeś?



#8 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 lipca 2015 - 19:13   Najlepsza odpowiedź

juz od dawna mialem zainstalowaną cydie z ktorej wczoraj doinstalowalem kilka nowych programow springboard sie zablokowal i musialem zrestartowac telefon..
teraz telefon laduje do loga z jablkiem potem logo sie gasi i na tym koniec.. telefon jest wlaczony ale z czarnym tlem.. nic nie moge zrobic.. po jakims czasie sie resetuje i tak w kolko..


Bo JB też jest dla tych co wiedzą jak go używać i liczą się z taką sytuacją i później nie płączą, bo mają kopie.

Uruchom go trzymając VOL+ i licz na to, że uruchomi się w trybie awaryjnym z wyłączonymi tweakami. Jak miałeś SSH zainstalowane, albo masz dostęp do plików chociaż przez chwilę, to można próbować go zmusić do działania, ale obawiam się że samemu będzie Ci trudno nie znając zasady działania systemu. Jeżeli nie miałeś SSH i nie masz dostępu do systemu plików to nic nie zrobisz.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#9 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 lipca 2015 - 19:22

Połączyłem oba wątki, bo przecież po co pisać w jednym jak można ich kilka potworzyć...
  • Deleted-63c21db09a lubi to
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#10 szakal.aw

szakal.aw
  • 23 postów

Napisano 28 lipca 2015 - 19:37

Połączyłem oba wątki, bo przecież po co pisać w jednym jak można ich kilka potworzyć...

OleYek !! złociutki.. :) królu jedyny :)

 

narazie nic wiecej nie powiem.. cdn..



#11 szakal.aw

szakal.aw
  • 23 postów

Napisano 28 lipca 2015 - 22:25

@OleYek,

 

nie wiem jak mam tobie dziekowac..D Z I Ę K U J E !!!

 

twoja wskazówka była 100% trafna.. udalo sie wlaczyc Iphona i nie tylko recznie zgralem zdjecia ale zrobilem pelna archiwizacje telefonu.

 

oczywiscie po ponownym restarcie problem wraca..

 

co teraz mozna z tym zrobic.. Aktualizacja do IOS8,4 nie idzie przez itunes bo wywala blad 3014..

wolal bym miec nadal JB ale z nowsza aktualizacja IOS teraz mam 8.1 lub zeby przywrocic telefon do normalnego stanu jaki byl wczoraj..



#12 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 lipca 2015 - 22:36

Restore w iTunes, i przywróć kopię. Zrób JB.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych