Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Uszkodzony przełącznik w iPhone 4


Najlepsza odpowiedź nie_lubie_jablek , 14 lipca 2015 - 09:18

Spróbuj Ustawienia -> Ogólne -> Dostępność -> Assistive Touch -> Urządzenie  -> wyłącz wyciszenie

 

Może czasem warto pomóc zamiast wyśmiewać się że się nie da.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 plisek

plisek
  • 13 postów
  • SkądKunice, PL

Napisano 13 lipca 2015 - 23:14

Witam,

Zakupiłem iPhone 4 i posiada on uszkodzony przełącznik dźwięku. Problem w tym, że jest jest on ciągle wyciszony. Stąd moje pytanie. Jest może jakiś spobób, żeby to odciszyć bez wymiany przycisku? Jailbreaku nie mam, ale jeśli jest to konieczne to będę w stanie go odblokować. Pozdrawiam :)



#2 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 13 lipca 2015 - 23:31

Jak masz uszkodzenie mechaniczne to jak chcesz to naprawić softowo??? Pomysł trochę. I wcale to nie musi być sam przełącznik tylko np tasma

Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#3 satmar

satmar
  • 788 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 13 lipca 2015 - 23:46

Witam,

Zakupiłem iPhone 4 i posiada on uszkodzony przełącznik dźwięku. Problem w tym, że jest jest on ciągle wyciszony. Stąd moje pytanie. Jest może jakiś spobób, żeby to odciszyć bez wymiany przycisku? Jailbreaku nie mam, ale jeśli jest to konieczne to będę w stanie go odblokować. Pozdrawiam :)

znam jeden sposób , osobiście nie testowalem ale teoretycznie będzie dzialal na 100%, bierzesz schemat ideowy w łapki, szukasz przełącznika mute  i jak go znajdziesz to lecisz po schemacie  żeby sprawdzić które piny na złączu PCB są zwierane , robisz crosa i cieszysz się muzą , Radze jednak zainwestować parę zł na nową taśmę :)



#4 plisek

plisek
  • 13 postów
  • SkądKunice, PL

Napisano 14 lipca 2015 - 09:12

Myślałem, że da się obejść. Nie przeszkadza mi to, bo nie mam dźwięku powiadomień, ale muzyka itp działa. Oczywiście, że to jest taśma a nie przełącznik. Dziękuje za odpowiedzi, temat do zamknięcia.



#5 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 14 lipca 2015 - 09:18   Najlepsza odpowiedź

Spróbuj Ustawienia -> Ogólne -> Dostępność -> Assistive Touch -> Urządzenie  -> wyłącz wyciszenie

 

Może czasem warto pomóc zamiast wyśmiewać się że się nie da.



#6 plisek

plisek
  • 13 postów
  • SkądKunice, PL

Napisano 14 lipca 2015 - 13:20

Spróbuj Ustawienia -> Ogólne -> Dostępność -> Assistive Touch -> Urządzenie  -> wyłącz wyciszenie

 

Może czasem warto pomóc zamiast wyśmiewać się że się nie da.

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Działa tak jak chciałem. Pozdrawiam :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych