Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Nowy telefon, nie działa aparat


Best Answer Olies , 11 June 2015 - 11:38

Jeśli po restore na czysto problem nadal występuję to wychodzi na to, że to wina sprzętowa.

 

Z innej beczki:

Niestety potwierdziło się - wina sprzętowa. Iphone poszedł na gwarancję i pozostaje mi tylko czekać... Słabo. Sory za brak polskich znaków,ale idzie się wkurzyć jak kupujesz w ispotcie, nie kombinujesz, żeby gdzieś taniej a tu taka akcja, no ale zawsze się mogło zdarzyć. Współczuje komuś kto pracuje tylko na jednym telefonie...i musi kombinować z zastępczym. Dzięki za pomoc

Go to the full post


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Olies

Olies
  • 4 posts

Posted 10 June 2015 - 21:52

Witam, kupiłam iphone 6. Zaktualizowałam, zalogowałam do itunesa (wczesniej miałam 4 ), włożyłam kartę nano sim, cały czas jest brak sieci,ale to wiadomo wina operatora. Martwi mnie co innego.. po włączeniu aparatu pojawia mi się czarny ekran, nie wykonuje w ogole zdjęc jest jakby przyblokowany, nie moge go odwrocic, wiec to nie chodzi o to, ze ekran tylny,albo przedni nie dziala. Przeczytalam na forum, że trzeba odtworzyć go w itunsie...nie moge tego zrobić, bo pisze włącz funkcje "znajdz iphone" która jest włączona btw. Czy ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić ? :((( wychodzi na to,ze musze sie przejsc do ispota.



#2 jasiecki

jasiecki
  • 4271 posts
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Posted 10 June 2015 - 21:53

chyba "wyłacz"


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#3 Olies

Olies
  • 4 posts

Posted 10 June 2015 - 22:33

chyba "wyłacz"

Juz tak robiłam, nie działaaaa ;/


Juz tak robiłam, nie działaaaa ;/

Zrobiłam nawet przywracanie systemu i nadal nic. Zdjęcie ekranu moge zrobic nic wiecej. Czy mozliwa jest jakas wada? zupelnie nie wiem o co chodzi.nowy telefon i juz takie przygody ;///



#4 lfemzwan

lfemzwan
  • 2166 posts
  • SkądPL

Posted 10 June 2015 - 22:53

No to jak nowy i restore nic nie dało to przecież ma gwarancję i można się nią posłużyć- prawda?


Nie ma czegoś takiego jak iPhone 2g

#5 Olies

Olies
  • 4 posts

Posted 11 June 2015 - 01:42

no oczywiscie,ze przejde sie jutro ispot'a wyjasnic sprawe,ale myslalam ze ktos mial podobna sytuacje i mi w jakis spsob pomoze,albo da znac w jaki sposob przebiegala i ile czasu naprawa tego telefonu. widzialam na forum bylly takie przypadki,ale najczesciej po aktualizacjach,,lub po jakims czasie uzytkowania,albojak komus telefon spadl. U mnie cos takiego nastapilo po wlaczeniu po prostu telefonu. Idzie sie po prostu wkurzyc. teraz bede czekac pewnie z dwa tygodnie zanim to naprawia...;/



#6 lfemzwan

lfemzwan
  • 2166 posts
  • SkądPL

Posted 11 June 2015 - 08:17

Jeśli po restore na czysto problem nadal występuję to wychodzi na to, że to wina sprzętowa.

 

Z innej beczki:


  • OleYek likes this
Nie ma czegoś takiego jak iPhone 2g

#7 Olies

Olies
  • 4 posts

Posted 11 June 2015 - 11:38   Best Answer

Jeśli po restore na czysto problem nadal występuję to wychodzi na to, że to wina sprzętowa.

 

Z innej beczki:

Niestety potwierdziło się - wina sprzętowa. Iphone poszedł na gwarancję i pozostaje mi tylko czekać... Słabo. Sory za brak polskich znaków,ale idzie się wkurzyć jak kupujesz w ispotcie, nie kombinujesz, żeby gdzieś taniej a tu taka akcja, no ale zawsze się mogło zdarzyć. Współczuje komuś kto pracuje tylko na jednym telefonie...i musi kombinować z zastępczym. Dzięki za pomoc






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users