Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błąd po aktualizacji iphone 3gs


Najlepsza odpowiedź Piotr Goliński , 04 czerwca 2015 - 12:56

Nie zadziała Ci jeśli masz wgrany soft 6, a Ty w redsn0w uparcie po swojemu wybierasz iOS5. Soft 5 różni się od 6 i inaczej robi się na nim jaibreak, więc jak wybierasz go w redsn0w to on próbuje jaibreakować telefon jakby w nim był zainstalowany soft 5. Mam nadzieje, że rozumiesz.

Masz wybrać w redsn0w iOS 6.0. Jeśli Ci nie działa to ja Ci nie powiem dlaczego. Ja na MacBooku od kilku lat to robię i u mnie te pliki działały.

Wyraźnie napisałem że 6.0 i redsn0w 0.9.15b3 nie działa mi bo wywala komunikat że to ipsw jest niewspierane przez tą wersje programu jedyna wersja która pozwalała mi wybrać ipsw i przyjmowała to ta co napisałem wcześniej. Spróbuje zainstalować inną wersje iTunes i zobaczę co z tego wyjdzie.


Sprawdziłem i powinno być 6.0. Sprawdź na starszym iTunes, prawdopodobnie nowy iTunes jest przyczyną problemu.

Dzięki :-) Odinstalowałem iTunes i wszystko co było związane z apple i wrzuciłem wersje 10.3.1 64bit i udało się redsn0w 0.9.15b3 i wersja ipsw 6.0 ruszyła :-) Dzięki jeszcze raz za pomoc.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 Piotr Goliński

Piotr Goliński
  • 15 postów

Napisano 04 czerwca 2015 - 12:11

Sprawdziłem jeszcze raz wszystko pościągałem jeszcze raz pliki ipsw i redsn0w w różnych wersjach i metodą prób i błędów doszedłem do tego że działająca wersja to:

 

redsn0w_win_0.9.14b2

 

iPhone2,1_5.1.1_9B206_Restore.ipsw

 

Po wybraniu ipsw w tej wersji redsn0w przyjmuje plik, potem idę do "jailbreake" i pojawia się pytanie o bootroom, klikam na "Tak" po jest nowy, tylko że przy tej konfiguracji redsn0w nie rozpoznaje iphone w trybie DFU, w iTunes normalnie widzi że telefon działa w trybie awaryjnym a redsn0w nie chce go wykryć.Nie mam już pomysłu co tu jest nie tak.



#27 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 czerwca 2015 - 12:42

Nie zadziała Ci jeśli masz wgrany soft 6, a Ty w redsn0w uparcie po swojemu wybierasz iOS5. Soft 5 różni się od 6 i inaczej robi się na nim jaibreak, więc jak wybierasz go w redsn0w to on próbuje jaibreakować telefon jakby w nim był zainstalowany soft 5. Mam nadzieje, że rozumiesz.

Masz wybrać w redsn0w iOS 6.0. Jeśli Ci nie działa to ja Ci nie powiem dlaczego. Ja na MacBooku od kilku lat to robię i u mnie te pliki działały.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#28 Piotr Goliński

Piotr Goliński
  • 15 postów

Napisano 04 czerwca 2015 - 12:56   Najlepsza odpowiedź

Nie zadziała Ci jeśli masz wgrany soft 6, a Ty w redsn0w uparcie po swojemu wybierasz iOS5. Soft 5 różni się od 6 i inaczej robi się na nim jaibreak, więc jak wybierasz go w redsn0w to on próbuje jaibreakować telefon jakby w nim był zainstalowany soft 5. Mam nadzieje, że rozumiesz.

Masz wybrać w redsn0w iOS 6.0. Jeśli Ci nie działa to ja Ci nie powiem dlaczego. Ja na MacBooku od kilku lat to robię i u mnie te pliki działały.

Wyraźnie napisałem że 6.0 i redsn0w 0.9.15b3 nie działa mi bo wywala komunikat że to ipsw jest niewspierane przez tą wersje programu jedyna wersja która pozwalała mi wybrać ipsw i przyjmowała to ta co napisałem wcześniej. Spróbuje zainstalować inną wersje iTunes i zobaczę co z tego wyjdzie.


Sprawdziłem i powinno być 6.0. Sprawdź na starszym iTunes, prawdopodobnie nowy iTunes jest przyczyną problemu.

Dzięki :-) Odinstalowałem iTunes i wszystko co było związane z apple i wrzuciłem wersje 10.3.1 64bit i udało się redsn0w 0.9.15b3 i wersja ipsw 6.0 ruszyła :-) Dzięki jeszcze raz za pomoc.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych