Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPhone 4s problem z Apple ID


Najlepsza odpowiedź Giallorosso , 18 maja 2015 - 15:34

podłącz iphone'a do komputera, otworzy się itunes, iphone się zsynchronizuje, w oknie programu itunes kliknij "odtwórz"

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 iwonexoxo

iwonexoxo
  • 2 postów

Napisano 18 maja 2015 - 15:01

Witam. Kupiłam na allegro Iphona 4s. Po atrakcyjnej cenie, więc pewnie nie oryginalny. Mam z nim taki problem, że po zalogowaniu w app store pobrałam 3 aplikacje i więcej się nie dalo. Wylogowałam się i chciałam zalogować ponownie. Nie da się. Wpisuje hasło i login, nie loguje mnie i z powrotem wyskakuje okienko zaloguj się. Nie wiem co zrobić wszystko działało na początku. Dodam, że na kompuetrze na stronie bez problemu mogę się zalogować, więc hasło i login są prawidłowe. Proszę o pomoc



#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 maja 2015 - 15:14

Odtwórz oprogramowanie.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 iwonexoxo

iwonexoxo
  • 2 postów

Napisano 18 maja 2015 - 15:18

Odtwórz oprogramowanie.

jak to zrobić?


Chodzi o przywrócenie ustawień fabrycznych po prostu?



#4 Giallorosso

Giallorosso
  • 848 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 maja 2015 - 15:34   Najlepsza odpowiedź

podłącz iphone'a do komputera, otworzy się itunes, iphone się zsynchronizuje, w oknie programu itunes kliknij "odtwórz"


<p>•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•iPhone XS Max•Tablet•Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych