Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nowy iPhone 6 - świruje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mickelk

mickelk
  • 144 postów
  • SkądPrudnik, Poland

Napisano 10 maja 2015 - 18:22

Witam, mam taki problem z iPhonem 6 który został wymieniony przez Cortland. Telefon dostałem 04.05.2015, został skonfigurowany i wgrana kopia z iCloud. Działał do 8.05.2015 - tego dnia wieczorem podczas oglądania streamu na Periscope telefon się zawiesił, nie reagował na nic bateria pokazywała 24%. Zrestartowałem telefon przy użyciu Home+Power. Po uruchomieniu telefonu pojawił się zasięg bateria pokazała 1%. Zamiast napisu odblokuj pojawił się komunikat "połączenia alarmowe" po wpisaniu poprawnego kodu telefon zawibrował ale nie odblokował się. Wszystko przedstawione na filmie: Telefon został podłączony pod komputer i wykonałem restore myśląc że coś to da. Telefon uruchomił się i pojawił się ekran z informacją o temperaturze telefonu (zdjęcie w załączniku). Telefon miał temperaturę normalną, nie był gorący. Tego dnia dałem sobie spokój z telefonem. 
10.05.2015 - chciałem wgrać jeszcze raz oprogramowanie, telefon podłączony pod komputer, po chwili rozładował się. Po podłączeniu pod ładowarkę pojawił się czarny lcd oraz logo baterii. Telefon naładował się, włączył i pokazał ekran aktywacyjny. Włożyłem kartę, wgrała się kopia z iCloud. Po pewnym czasie zobaczyłem że bateria stoi na 25%. Telefon został  zrestartowany, po włączeniu zaś ta sama sytuacja co w filmie, kod blokady nie działa, 1% baterii. Podłączyłem telefon pod ładowarkę nagle pojawiło się 16% i kod blokady działa. W tej chwili normalnie się ładuje i jest już 73%. Co mogło się z tym telefonem dziać? Czy lepiej go odesłać na gwarancje?

 

Załączone pliki


 MacBook Air 13″ 1.3GHz/8GB/128GB SSD/HD 5000 |  iPhone 11 PRO 64GB Midnight Green | 

 HomePod AirPods  Apple Watch 4 44mm NIKE  Apple TV 4 64GB 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych