Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipody = shuffle songs // iphone 5s pomimo iż posiada predyspozycje tego nie robi waaaj?


Najlepsza odpowiedź OleYek , 29 kwietnia 2015 - 07:51

 

Posiadam wszystkie modele odtwarzaczy mp3 appla i shuffel w późniejszych modelach po potrząśnięciu urządzeniem 

zawsze się sprawdzał więc pytam

 

Dlaczego od lat nie mogę się doczekać aby aktualizacja dotknęła także odtwarzacza mp3 w iphonie ??

i tak jak we wszystkich urządzeniach

działała funkcja potrząśnij telefonem = zmień piosenkę PROSZĘ !!!!! Czy to tak wiele???

 

Czy może jest jakaś aplikacja która jednak to potrafi?

 

(bo po diabła mam potrząsać telefonem by usunąć wiadomość którą piszę ....)

 

 

Nie za bardzo rozumiem z czym masz problem, przecież Shake to Shuffle jest od zawsze w iPhone, więc nie bardzo rozumiem co chcesz... Włączyłeś w ogóle w ustawieniach tę funkcję? Chyba, ze pytasz o coś innego...

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 other99

other99
  • 8 postów

Napisano 28 kwietnia 2015 - 23:22

Posiadam wszystkie modele odtwarzaczy mp3 appla i shuffel w późniejszych modelach po potrząśnięciu urządzeniem 

zawsze się sprawdzał więc pytam

 

Dlaczego od lat nie mogę się doczekać aby aktualizacja dotknęła także odtwarzacza mp3 w iphonie ??

i tak jak we wszystkich urządzeniach

działała funkcja potrząśnij telefonem = zmień piosenkę PROSZĘ !!!!! Czy to tak wiele???

 

Czy może jest jakaś aplikacja która jednak to potrafi?

 

(bo po diabła mam potrząsać telefonem by usunąć wiadomość którą piszę ....)

 



#2 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 28 kwietnia 2015 - 23:23

aktualizacje odtwarzacza bedziesz miał w 8.4


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#3 other99

other99
  • 8 postów

Napisano 29 kwietnia 2015 - 00:02

aktualizacje odtwarzacza bedziesz miał w 8.4

 

Szczerze mówisz czy dajesz mi jedynie płochą nadzieję? ... po tylu latach, aż nie dowierzam 



#4 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 kwietnia 2015 - 07:51   Najlepsza odpowiedź

 

Posiadam wszystkie modele odtwarzaczy mp3 appla i shuffel w późniejszych modelach po potrząśnięciu urządzeniem 

zawsze się sprawdzał więc pytam

 

Dlaczego od lat nie mogę się doczekać aby aktualizacja dotknęła także odtwarzacza mp3 w iphonie ??

i tak jak we wszystkich urządzeniach

działała funkcja potrząśnij telefonem = zmień piosenkę PROSZĘ !!!!! Czy to tak wiele???

 

Czy może jest jakaś aplikacja która jednak to potrafi?

 

(bo po diabła mam potrząsać telefonem by usunąć wiadomość którą piszę ....)

 

 

Nie za bardzo rozumiem z czym masz problem, przecież Shake to Shuffle jest od zawsze w iPhone, więc nie bardzo rozumiem co chcesz... Włączyłeś w ogóle w ustawieniach tę funkcję? Chyba, ze pytasz o coś innego...


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#5 other99

other99
  • 8 postów

Napisano 29 kwietnia 2015 - 09:39

Nie za bardzo rozumiem z czym masz problem, przecież Shake to Shuffle jest od zawsze w iPhone, więc nie bardzo rozumiem co chcesz... Włączyłeś w ogóle w ustawieniach tę funkcję? Chyba, ze pytasz o coś innego...

jeśli potrząsanie telefonem kasuje wiadomość to raczej jest włączone, lecz potrząsanie telefonem podczas odsłuchu nie działa, więc gdzie jest takie coś w ustawieniach by mieć pewność że jest ON ?



#6 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 29 kwietnia 2015 - 09:45

pierwsza opcja

https://onedrive.liv...thint=photo,png


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#7 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 29 kwietnia 2015 - 12:38

Ja pierdziele, ta funkcja była już parę lat temu, nie wiem kiedy się pojawiła ale prawdopodobnie od samego początku iPhonów.. jak można przez tyle lat nie wejść w ustawienia dźwięku ani razu? o.O


Telefon: iPhone XR.
Komputer: Macbook Pro 13" early 2015.


#8 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 kwietnia 2015 - 14:07

jeśli potrząsanie telefonem kasuje wiadomość to raczej jest włączone, lecz potrząsanie telefonem podczas odsłuchu nie działa, więc gdzie jest takie coś w ustawieniach by mieć pewność że jest ON ?

 

Zakładasz temat, bulwersujesz się, a nawet nie wszedłeś w ustawienia odtwarzacza muzyki?


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#9 other99

other99
  • 8 postów

Napisano 29 kwietnia 2015 - 14:25

Zakładasz temat, bulwersujesz się, a nawet nie wszedłeś w ustawienia odtwarzacza muzyki?

Tak ;))






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych