Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Iphone 4s ~ Telefonu nie można naładować.


Best Answer gsn , 17 April 2015 - 17:51

Spotkałem się z takimi samymi objawami - telefon był zalany. Po wymianie złącza ładowania wszystko wróciło do normy.

Go to the full post


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Bartosz Stonkus

Bartosz Stonkus
  • 5 posts

Posted 17 April 2015 - 17:17

Witam, ostatnio zakupiłem Iphone za przystępną cenę 600 zł, ale okazało się że poprzedni właściciel mnie okłamał gdyż zapewniał że z telefonem jest wszystko w porządku... Okazało się że ani wi-fi nie działa, ani wejście słuchawkowe... a teraz doszło to. Przechodząc do głównego wątku. Telefon aktualnie jest rozładowany i gdy podłącze go do ładowania to wszystko jest ok. Telefon ładuje kilka % po czym się uruchamia i dalej nic. Ani nie ma piorunka koło statusu baterii, ani nie reaguje na ponowne podłączenia. Dzisiaj poza tym telefon się wyłączył sugerując mi że ma tylko 1% naładowania, a było 28% bodajże. Czy to może być wina baterii, czy może wejścia? 
Dodatkowo zrobiłem kilka razy reset telefonu i hard reset także. Nic nie skutkuje. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?



#2 MC_

MC_
  • 6891 posts

Posted 17 April 2015 - 17:20

Zwrocic towar jako niezgodny z opisem.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 Bartosz Stonkus

Bartosz Stonkus
  • 5 posts

Posted 17 April 2015 - 17:24

To było już jakiś czas temu, właściciel można by powiedzieć odciął się ode mnie i nie mam z nim żadnego kontaktu. Kiedy chciałem go zwrócić oskarżył mnie o nękanie. Także wolę się nie mieszać w takie sprawy a tym bardziej z takim człowiekiem. 



#4 Arkhan

Arkhan
  • 1214 posts

Posted 17 April 2015 - 17:25

On Cię o żadne nękanie nie oskarży a ty powinieneś od razu z tym iść do allegro i załatwić tą sprawę, chyba że to było prywatnie lub przez portal typu olx to nic nie możesz w sumie zrobić ze strony prawnej.


Telefon: iPhone XR.
Komputer: Macbook Pro 13" early 2015.


#5 Bartosz Stonkus

Bartosz Stonkus
  • 5 posts

Posted 17 April 2015 - 17:27

Było przez olx. Poradzi ktoś w sprawie telefonu? 



#6 Arkhan

Arkhan
  • 1214 posts

Posted 17 April 2015 - 17:36

Mi to wygląda na zalanie albo uszkodzoną płytę główną..


Telefon: iPhone XR.
Komputer: Macbook Pro 13" early 2015.


#7 gsn

gsn
  • 180 posts

Posted 17 April 2015 - 17:51   Best Answer

Spotkałem się z takimi samymi objawami - telefon był zalany. Po wymianie złącza ładowania wszystko wróciło do normy.


  • Bartosz Stonkus likes this

Follow me on Twitter: @unscom

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users