Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Nie mogę zrobić backupu w iTunes...


Best Answer OleYek , 16 April 2015 - 19:05

Zrób o co prosi Cię iTunes. Jeżeli nie chcesz go odtworzyć z kopii to skonfiguruj jako nowy. iTunes go nie zna, więc jak ma zrobić backup z obcego telefonu? Jak go skonfigurujesz z iTunes to będziesz mógł backup zrobić.

Go to the full post


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Gwynbleidh

Gwynbleidh
  • 21 posts

Posted 16 April 2015 - 18:07

Witam, mam następujący problem: Po podpięciu iP5S do kompa, iTunes widzi ten telefon jakby był pusty (a oczywiście tak nie jest) i jedyne, co mogę zrobić, to skonfigurować go jako nowe urządzenie lub odtworzyć z innych backupów (ale robionych na innym telefonie), a chciałbym po prostu zrobić backup zawartości, wgrać na czysto iOS 8.3 i przywrócić wszystko z kopii zapasowej. Podobną procedurę wykonałem na iP4S bez żadnych problemów. Mam najnowszą wersję iTunes pod Windowsem 8.1. Macie pomysł, jak temu zaradzić? 



#2 OleYek

OleYek

  • 17478 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 16 April 2015 - 19:05   Best Answer

Zrób o co prosi Cię iTunes. Jeżeli nie chcesz go odtworzyć z kopii to skonfiguruj jako nowy. iTunes go nie zna, więc jak ma zrobić backup z obcego telefonu? Jak go skonfigurujesz z iTunes to będziesz mógł backup zrobić.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#3 Gwynbleidh

Gwynbleidh
  • 21 posts

Posted 17 April 2015 - 20:55

Zrób o co prosi Cię iTunes. Jeżeli nie chcesz go odtworzyć z kopii to skonfiguruj jako nowy. iTunes go nie zna, więc jak ma zrobić backup z obcego telefonu? Jak go skonfigurujesz z iTunes to będziesz mógł backup zrobić.

Oczywiście mógłbym tak zrobić, ale to chyba nie jest normalne, że musiałbym właśnie tak postąpić. Przecież kupując telefon nie muszę go podłączać do iTunes od razu po zakupie. Mogę go np. po miesiącu podpiąć i zrobić normalnie backup, bez wcześniejszego wymazywania jego zawartości.

 

Jak na razie zaktualizowałem 5S OTA, ale mimo wszystko chciałbym mieć możliwość zrobienia backupu na PC. Skasowałem folder Lockdown, jednak to nie pomogło.



#4 OleYek

OleYek

  • 17478 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 17 April 2015 - 22:30

Ale przecież nikt Ci nie każe  wymazywać zawartości. Chcesz użyć iTunes, musisz go "sparować" z iTunes, czyli ustawić go jako nowe urządzenie. Nie wiem co ma do tego wymazywanie zawartości. Chyba, ze słowo nowe to taki nowy synonim wymaż?


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#5 Gwynbleidh

Gwynbleidh
  • 21 posts

Posted 18 April 2015 - 23:08

Ale przecież nikt Ci nie każe  wymazywać zawartości. Chcesz użyć iTunes, musisz go "sparować" z iTunes, czyli ustawić go jako nowe urządzenie. Nie wiem co ma do tego wymazywanie zawartości. Chyba, ze słowo nowe to taki nowy synonim wymaż?

No to chyba walnąłem gafę, bo dla mnie opcja "skonfiguruj urządzenie jako nowe" była równoznaczna w zerowaniem iPhonea...



#6 OleYek

OleYek

  • 17478 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 19 April 2015 - 02:02

No to chyba walnąłem gafę, bo dla mnie opcja "skonfiguruj urządzenie jako nowe" była równoznaczna w zerowaniem iPhonea...

 

No chyba tak :) Tak samo jak zdanie "Kupiłem sobie nowy telefon" nie oznacza automatycznie, że kupiłem fabrycznie fabrycznie nowy. :)


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#7 Gwynbleidh

Gwynbleidh
  • 21 posts

Posted 20 April 2015 - 00:32

No chyba tak :) Tak samo jak zdanie "Kupiłem sobie nowy telefon" nie oznacza automatycznie, że kupiłem fabrycznie fabrycznie nowy. :)

Do zamknięcia. Dzięki ;)






3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users