Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pamięć podręczna/schowek ip5s


Najlepsza odpowiedź jasiecki , 12 kwietnia 2015 - 14:12

daj spokoj przeciez to nie zmienia wydajnosci telefonu. Nie zasmieca bo do tego jest przeznaczona odpowiednia ilosc miejsca w pamieci.
Predzej bym sie zaczał zstanawiac jak wywalic inne jezyki z systemu itp. Rownie dobrze mozesz zaczac sie martwic o błednie dodane slowa do slownika itp

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wrubcio

Wrubcio
  • 14 postów

Napisano 12 kwietnia 2015 - 13:26

Cześć, w końcu stałem się szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego iphona model 5s :) 

Jako iż jestem osobą która dba o porządek na telefonie mam jedno pytanie. 

Chodzi o czyszczenie pamięci podręcznej w telefonie. Nie to żeby się zacinał czy coś, ale przed świętami wielkanocnymi skopiowałem sobie do schowka treść sms;a którego chciałem napisać do kilku osób i mój iphone ciągle pamięta treść tego smsa.. :) Bez względu na to czy go wyłączę czy nie. Dziś zrobiłem nawet update do ios 8.3 a on dalej to pamięta. Więc wydaje mi się że musi być jeszcze sporo takich śmieci które nie potrzebnie są przechowywane. Czy jest jakaś aplikacja do czyszczenia pamięci podręcznej? Szukałem w necie i znalazłem battery doctor. Jest tam jakaś opcja do czyszczenia jednak nie wiem czy to rzeczywiście to, bo sms'a dalej pamięta :) Czy ktoś może coś polecić? 



#2 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 12 kwietnia 2015 - 13:35

skopij sobie spacje i nie bedzie sms... troche sobie wymyslasz problemy


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#3 Arkhan

Arkhan
  • 1 214 postów

Napisano 12 kwietnia 2015 - 14:02

Ale wtedy będzie spacja, omijanie problemu :D

W sumie to dziwne podejście, bo chcesz pozbyć się jednego problemu a instalujesz aplikację która może pozostawić po sobie folderek lub nawet jakiś plik w pamięci telefonu po usunięciu, czyli nawet jak by ci pomogła to i tak pozbycie się tego jednego problemu da ci drugi, czyli resztka po aplikacji. 

Jedynie przywrócenie ustawień fabrycznych mi przychodzi do głowy. ;)

Albo spróbuj otworzyć kilkanaście kart w Safari, jak ram się przeładuje to może wywali z pamięci tego smsa.


Użytkownik Arkhan edytował ten post 12 kwietnia 2015 - 14:03

Telefon: iPhone XR.
Komputer: Macbook Pro 13" early 2015.


#4 Wrubcio

Wrubcio
  • 14 postów

Napisano 12 kwietnia 2015 - 14:08

To nie jest kwestia treści sms'a. Bardziej chodzi o nie zasyfianie telefonu ;) Coś w rodzaju ccleaner'a w windowsie było by dobre 


Użytkownik Wrubcio edytował ten post 12 kwietnia 2015 - 14:09


#5 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 12 kwietnia 2015 - 14:12   Najlepsza odpowiedź

daj spokoj przeciez to nie zmienia wydajnosci telefonu. Nie zasmieca bo do tego jest przeznaczona odpowiednia ilosc miejsca w pamieci.
Predzej bym sie zaczał zstanawiac jak wywalic inne jezyki z systemu itp. Rownie dobrze mozesz zaczac sie martwic o błednie dodane slowa do slownika itp


Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#6 Wrubcio

Wrubcio
  • 14 postów

Napisano 12 kwietnia 2015 - 14:21

Skoro tak mówisz, to dam spokój :) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych