Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Filmy 4K 60kl/s na YouTube Zacinaja sie , Dlaczego?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kazek-ff49ee234d

Kazek-ff49ee234d
  • 527 postów

Napisano 27 marca 2015 - 21:31

Hej.   ostatnio przeczytalem na necie (chyba komputer swiat) ze YT testuje filmy 4K 60fps na swojej stronie ,   kiedy wszedlem na YT z przegladarki Safari to w ogole nie bylo takiej opcji do wybrania w filmie ,  najlepsza byla 1080p 60kl/s   wiec wszedlem na YT  z przegladarki chrome   i tam juz na tych samych filmach jest do wybrania opcja 4K 60kl/s       jednak  po wlaczeniu tych filmow  zacinaja sie !!  jak by bylo 15 kl  a nie 60!!!

 

posiadam rmbp 15  2014 r   i7 2.2   16gb ram  i grafike iris pro  !   czy to jest za duzo dla sprzetu za prawie 10 tys?    czy procek nie wyrabia czy moze iris pro jest za slaby?   albo yosemite ma problem z tym tz sterwoniki ??  ?  lub zostaje  zla optymalizacja chroma?  

 

ostatnia sprawa to ie ma za bardzo przyjemnosci z ogladania filmow na YT w takiej jakosci poniewaz po chwili wiatraki wyja na maxa !  :/  jednym slowem  porażka ,   



#2 kompernik

kompernik
  • 264 postów

Napisano 27 marca 2015 - 21:36

Sorka, ale czy Ty masz pojęcie o czym piszesz? Po pierwsze YouTube wspiera WebGL, które to wykorzystuje GPU. Po drugie PC za 10 tysięcy (jeśli nie będzie miał silent cooler system) też będzie wył, bo technologia flash jest bardzo wymagająca (tym bardziej z takim materiałem wideo). Nie bardzo zatem rozumiem hejt na MacBooka.



#3 Kazek-ff49ee234d

Kazek-ff49ee234d
  • 527 postów

Napisano 27 marca 2015 - 21:48

Sorka, ale czy Ty masz pojęcie o czym piszesz? Po pierwsze YouTube wspiera WebGL, które to wykorzystuje GPU. Po drugie PC za 10 tysięcy (jeśli nie będzie miał silent cooler system) też będzie wył, bo technologia flash jest bardzo wymagająca (tym bardziej z takim materiałem wideo). Nie bardzo zatem rozumiem hejt na MacBooka.

 sorka,   ale   chyba ty nie masz pojecia o czym piszesz bo YT u mni chodzi w HTML5    wiec nie wiem o jakim Flashu piszesz :)     i bardziej od wycia wiatraka martwi mnie przycinanie sie materialu .  



#4 Auslander

Auslander
  • 128 postów

Napisano 27 marca 2015 - 22:03

Aż zapytam: dostawca internetu to standard DSL czy funduje Ci hybrydę DS - Lite? Ja to miałem i jak wyłączyli mi to, zaraz wróciło do normy. Tak tylko pytam.

#5 Kazek-ff49ee234d

Kazek-ff49ee234d
  • 527 postów

Napisano 27 marca 2015 - 22:13

dostawca to aktualnie w Polsce neostarda 40mb/s    a w Uk sky fiber 76mb/s     ( w uk nie testowalem )  tylko w Polsce poniewaz teraz jestem .  ale co to ma do tego jak daje pauze po chwili jest pasek bufora zaladowany i tak zacina  ?



#6 Auslander

Auslander
  • 128 postów

Napisano 27 marca 2015 - 22:17

dostawca to aktualnie w Polsce neostarda 40mb/s    a w Uk sky fiber 76mb/s     ( w uk nie testowalem )  tylko w Polsce poniewaz teraz jestem .  ale co to ma do tego jak daje pauze po chwili jest pasek bufora zaladowany i tak zacina  ?


Kochany, co to ma do tego to Ja nie wiem, pytałem bo miałem to samo. Przełączyli mnie na IPv4 i problem wyparował. OSX widocznie nie radzi sobie z kilkoma serwerami DNS naraz.

#7 Auslander

Auslander
  • 128 postów

Napisano 28 marca 2015 - 05:25

http://www.hurt-oran.../4067504827.pdf
Tu masz informacje co do tego protokołu w Orange

Z tym ustrojstwo maja kłopot jeszcze użytkownicy Xbox Obe na grach w sieci i streamingu video, zwłaszcza obsługi h...5.
Z tym ustrojstwem maja kłopot jeszcze użytkownicy Xbox One na grach w sieci i streamingu video, zwłaszcza obsługi h...5.
Natomiast komputery z windowsem, iPady, iPhone, Xbox 360 dzielnie dają sobie radę
P.s. Kiedy naprawią dostęp do forum z mobilnego urzadzenia, zaraz dostanę prezent za podbijanie postów, bo normalnie edytować nie da rady

Użytkownik Auslander edytował ten post 28 marca 2015 - 05:09


#8 kowalucha

kowalucha
  • 49 postów

Napisano 28 marca 2015 - 07:30

U mnie nie ma problemu, jednak jak sprawdziłem na chrome to faktycznie się zacina - powód jest prosty, chrome nie jest dobrze napisany na OS X. U mnie filmy 4k na safari działają bez zająknięcia (i tak, wybieram 4k). Możesz podrzucić film z którym masz problemy na priv? 



#9 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 marca 2015 - 12:10

Zaraz zaraz ... co to ma wspólnego z hardware? Proszę zapytać w dziale software. Zamykam


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych